Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek párja van, elgondolkodi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek párja van, elgondolkodik, mi lenne ha szakítanának? Vagy ilyenkor tényleg mindenki elvakult?

Figyelt kérdés
Nem volt még barátnőm, nem tudom hogy gondolkodnék ilyenkor, de azért reálisan, talán nem veszteném el az eszemet. 19/F
2014. ápr. 14. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
néha eszembe jut. szar érzés
2014. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, elgondolkodik... Aki elvakult, az nem lesz sokáig abban a kapcsolatban. :)
2014. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elvakult? Sivár lelki világod lehet, ha azt hiszed, hogy csak elvakultságból lehet megbízni a partnerünkben.

Mellesleg ennyi erővel azon is nap mint emészthetnénk magunkat, hogy mikor történik valamelyik szerettünkkel baleset stb. Így nem lehet élni, de legalábbis nem érdemes.

2014. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha eszébe jut az embernek de igazából 20 szor rosszabb mint ahogy eltudja képzelni
2014. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
igen elgondolkodik, főleg mikor észre veszi az ember, hogy a másik teljesen irányítja
2014. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vita után mindig elgondolkdok azon, hogy milyen lenne a pasim nélkül.


19/L

2014. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem,mert ha menni akar,hadd Menjen.Ez azt jelenti,hogy nem kellek neki.Ha nem kellek,akkor inkább Menjen.Ez esetben nem érdekel mit csinál.
2014. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
igen, elgondolkodik... én egyszer hirtelen felindultásgból egy veszekedés után szakítani is akartam... 10 percre rá meg is bántam és bocsánatot kértem. Vannak hullámvölgyek és néha mindenkinek eszébe jut h jobb lenne külön, de ha bekövetkezne sok ember megbánná hogy valaha is gondolt rá.
2014. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Néhány komolyabb veszekedés után nekem is eszembe jut... És van, mikor úgy is gondolom, hogy talán jobb lenne külön. De aztán kialszom ezt az egészet, és már nyoma sincs a gondolatnak :) Utólag mindig rájövök, hogy nagyon rossz lenne nélküle.
2014. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!