Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Egy új élet kezdetén.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy új élet kezdetén.

Figyelt kérdés

4 évig voltam együtt a barátommal, de nem sikerült, nem vállalt fel a szülei elött,mert az anyja befolyása alatt állt mindig, magáért sem mert kiállni,mókuskerékben élte az életét,és úgy éreztem nekem nincs igazán helyem benne. szeretett,efelöl nem volt kétségem, de nem úgy bánt velem,velünk,ahogy kellett volna. döntöttem,kiléptem,mondtam neki,jobb lesz mindkettönknek.ö nem akart az anyjának ellent mondani,én viszont nem akartam több évet reménytelenségben élni.

júliusban szakítottunk, szeptemberben megismertem nyaraláskor egy kedves fiút, aki külföldi, és sokat beszélgettünk,míg nem szilveszterkor összejöttünk,nála töltöttem az ünnepet. én 25 éves vagyok,ö 28. nagyon boldogan teltek vele a napok,így is,hogy nem egy nyelvet beszélünk,mindent megkapok töle,amire eddig vágytam,és nem kaptam meg. egymásba szerettünk,mély érzés ez.

a családja is teljesen jól fogadott,már az esküvöt várják,megszerettek. jól esik ez a fajta kedvesség.

most megyek hozzá ismét, együtt fogunk dolgozni,élni a szezonban,mindenben segít,támogat,nagyon vár,megpróbáljuk együtt. valahol mindig is szerettem volna kicsit máshol élni,és a környezetváltozás rám is fér most,egy éve meghalt az édesapám,sok gondot hagyott maga után,sok ideget megettem azóta. és Ott,vele,boldog vagyok.

viszont néha szoktam beszélni a volt barátommal,csúnyán váltunk el,de nem akartam,hogy így maradjon,már nem haragszom rá. felhívtam,megittunk egy kólát,és könnyes szemmel mondta,hogy még mindig szeret,és nagyon sajnálja,hogy így alakult,sosem fog elfelejteni,és már mindent másképp csinálna,de nem akar megakadályozni abban,hogy elmenjek,mert tudja,ez mindig vágyam volt. mert idgenvezetö vagyok,végre ismét a szakmámban dolgozhatok most nyáron.

öszintén megsajnáltam,mert hazudnék,ha azt mondanám,hogy nem szeretem,vagy kihalt belölem minden érzés.

de szeretnék boldog lenni,a mostani párommal nincsenek átsírt éjszakák,magányos napok,boldogtalanság,reménytelenség,ö kerek perec felvállalt elsö perctöl kezdve,büszke rám,és csak boldoggá szeretne tenni.

a volt barátommal viszont megvannak a közös dolgok,szófordulatok,zenék stb... nyilván mint minden párnál,és közölte velem,hogy várni fog fél év elteltével arra,hogy hazajövök és megkeresem,addigra elköltözik az anyjáéktól,és a saját lábára akar állni,mert én tanítottam meg arra,hogyan vállalja fel magát,és azokat akiket szeret....

csak az a baj,hogy sokszor visszasírta magát,meg hogy bebizonyítja,és sosem lett változás. de most öszinte volt,éreztem,hiszen több mint fél éve nem vagyunk már együtt, és most találkoztunk azóta.sírt,és közölte nem akar mással lenni,mást keresni,mert tiszta szívböl szeret engem.tölem szeretne csak családot,kisbabát,velem akar megöregedni...

megölelt,és elsírtuk magunkat. komolyan összezavarodtam... 2 nap múlva indulok,hogy elkezdjem a saját és BOLDOG ÉLETEM egy olyan emberrel akinek mindig én vagyok az elsö,bármit megtesz értem... és már esküvöröl beszéltünk,annyira magától értetödö volt,egy percig sem gondolkoztam volna,mikor erröl beszéltünk.

viszont a volt barátomat sajnálom,sajnálom,hogy így alakult,és igen,én is mindig töle akartam kisbabát,de ilyenkor mindig eszembe jut az,hogy oké,hogy szerettem,vagy nem halt ki belölem minden érzelem,mert csak 4 év volt, de az anyja mindig ott lesz,sosem lenne békés az életünk,mert ö kerüli a vitát...bár most azt mondta,minden máshogy lenne,mert rájött,hogy velem akar élni.

szóval összezavarodtam... hogyan kéne ezt kezelnem?



2014. ápr. 14. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a volt barátodat.
2014. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nehéz az élet :) Mást nemigen tudok mondani. Te döntésed, te életed. Sok szerencsét, akárhogy is döntesz.
2014. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok a szerencsédnek,remélem valóban szép és tartalmas életet fogsz élni egy vadidegen ország idegen kultúrájában,ez egy kicsit a hercegnők életére emlékeztet.
2014. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3! Inkább menj és cumizzál turul tejet, ó te nagymagyar. -.-
2014. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fish1 ***** válasza:

Az exet szerintem hagyd.

1. Minden máshogy lenne: ezt mint írtad, már nem egyszer megígérte.

2. Attól, hogy külön költözik, az anyja nem szűnik meg, ha az anya olyan, hogy nagyon birtokolni akarja a pasit, akkor a helyzet nem fog változni.

3. Sajnálatból felesleges kibékülni.

4. Ha nem vállalt fel, az tök gáz, gyerekes viselkedésre vall.

5. Tett valamit annak érdekében, hogy megváltozzon? Vagy csak ennyit, hogy minden máshogy lesz majd? Mert ez kevés.

2014. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki negy ev alatt nem volt kepes felvallani akkor szerintem arra az emberre nem erdemes alapozni.

Ha ott van neked valaki, akinek te vagy az elso, aki boldogga akar tenni es aki fel is vallal sot buszke is rad akkor szerintem nincs min gondolkodni.

Szerintem hagyd a volt baratodat,

mert nem vezet sehova ez az egesz.

A vege az lesz, hogy megsajnalod es visszamesz hozza eldobva mindent amitol boldog lehetnel.

2014. ápr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne menj vissza a volt barátodhoz!! kicsit olyan mintha az én történetemet olvastam volna csak kicsit máshogy leosztva a történéseket. mi is 4 évig voltunk együtt,mondjuk nekünk nem régen lett vége. Csakhogy nekem egy évvel ezelőtt egy hasonló döntést kellett hoznom mint neked,csak nekem tovább tanulással kapcsolatban.A távolság miatt ő azt mondta,hogy nem akar velem maradni,pedig mi is együtt terveztük gyerek,család,házasság stb. ő is haragudott rám a családom miatt azt mondta nem vállalom fel,na már most tudni kell,hogy ismerték a szüleim őt,tehát már találkoztak,csak soha nem volt olyan hogy elhívták volna vagy bármi,mivel én másik városban élek,saját lakásban,így nem kellett,hogy lejárjon a szülői házba.szüleimnek alig van idejük állandóan,dolgoznak,tanulnak ha van szabadidejük kettesben utazgatnak,velem se törődnek kifejezetten. és egyszerűen ő ezt nem tudta megérteni. engem bántott azért mert a szüleim nem hívták le. bár nem mintha az ő szülei hívtak volna engem..el is váltak az ő szülei,plusz nekem muszáj volt megismernem őket kicsit jobban,mert nagyon sokáig otthon élt az anyjával. Szóval nem tudom egyébként hogy nálatok milyen gondok voltak a családdal de nekünk ez. SZóval akkor megsajnáltam én is,hittem neki,hogy minden jó lesz és nem mentem tovább tanulni. de kb már az első héten újra veszekedett velem stb...már akkor megbántam. ő is sokszor ígérgette ,hogy megváltozik mindig engedtem de soha nem volt változás csak ideig óráig. Ne tedd ezt magaddal!
2014. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, igen,mélyen belül én is ezt érzem,hogy hagynom kellene a múltam,mert csak boldogtalan voltam,de meg most ugye félek is az újtól, pedig jó,még az sincs,hogy kényszerítenének,magamtól megyek,mert végre boldog lehetek, de már teljesen összezavarodtam. a mostani párommal sem beszélek,nem érti mi a baj,pedig ö nem tehet semmiröl,csak vár,és szeretni akar....

de én meg totál kikészítettem magam,mert eszembe jutott,hogy amikor itt voltunk meg ott... de az a baj,hogy ezek csak akkor történtek meg amikor ö ráért,vagy éppen idöt szakított rám.... szóval igen,megsajnáltam.

viszont most új életem lehet,a mostani párom családja nagyon kedvesen fogad, a volt ''anyós jelölt'' meg folyton lek*zott,sosem mehettem hozzájuk,ilyen lopott találkozások voltak... 4 éven át...én meg szenvedtem,sírtam,sosem állt mellettem,még akkor sem mikor meghalt az apukám... utána meg viszont visszajött,hogy bocsi... mizu...meg mostmár be akarja bizonyítani,hogy mennyire szeret... jah...

2014. ápr. 15. 16:44
 9/10 Fish1 ***** válasza:
Az anyja túlságosan ki akarta sajátítani a pasit és ez sikerült is neki (nem ismer, de lek.rváz: "tudod te, hogy mennyi munkám van abban, hogy felneveltem ezt a fiút? te meg el akarod venni tőlem? még mit nem!"). A pasi meg hagyta magát. Az ilyen nem felnőtt férfi, hanem csak egy kisfiú. Nyiss az új felé, egész biztos, hogy jobban jársz. :)
2014. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a kedvességed,és hogy idöt szántál a válaszadásra, nagyon sokat segítettél köszönöm! :)

igen,én is így látom,meg anyukám szavajárása szerint: kutyából nem lesz szalonna...

amivel egyet is értek,csak mivel elsö hosszabb kapcsolatom volt,nem akartam hinni anyának...mert ''majd megváltozik''...

de most is itt írkál,hogy talizzunk mielött elmegyek,de túlságosan nem zavartatja magát,közli,hogy most alszik,mert éjszakás volt,meg na akkor mi lesz majd szóljak,de dolga van... hát ha tényleg annyira nem akarna elveszíteni,akkor nem így reagálna...

és nem is találkozok vele,nem kell,hogy még jobban összezavarjon,így is hót para vagyok,holnap után indulok.... :\ alig bírom tartani magam,folyton könnyezek...

szegény barátom meg nem érti miért nem beszélek vele,2 nap múlva ott leszek,és most vagyok már ilyen távolság tartó...

2014. ápr. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!