Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztél amikor kiderült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztél amikor kiderült, hogy megcsaltak vagy hazudtak neked?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 23:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Megcsaltak, 9 hónap után is úgy vagyok vele, hogy egyszer bosszút állok!

Valamikor... háháháhá!

2014. ápr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
sírtam, aztán okoltam magam hogy így jártam, én vagyok az ostoba, de aztán csak előre tekintek
2014. ápr. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
nálam úgy jött ki h rögtön elkezdett menni a hasam az idegtől, mikor megtudtam, aztán nevettem rajta aztán sírtam, aztán őrjöngtem.. 732842849-féle érzelem egyszerre
2014. ápr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
'jó' tudni, hogy nem csak engem vágtak át, és normálisak a reakcióim :(
2014. ápr. 15. 14:51
 15/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha megcsalt és nem adtam rá okot akkor... mérges leszek, leordítom a fejét lehetőleg úgy hogy 50 éves korára is fájjon neki az eset.


Ha hazudnak, akkor is fokmérője hogy miben hazudott, meddig és miért. Lehet ez az ártatlan füllentéstől kezdve, az óriási humbugig. (mondjuk azt hamar észreveszem)

2014. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!