Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap kiderült, hogy megkapta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kiderült, hogy megkaptam egy külföldi munkát, amire tavaly jelentkeztem. Mi lehet a legideálisabb pillant arra, hogy elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptember óta vagyunk együtt. Október végén megakadt a szemem egy számomra ideális munkán. Jelentkeztem, fel is vettük a kapcsolatot, csak amíg intéződtek a papírjaim teltek a hónapok.


Amikor ezt elmondtam a barátomnak, akkor neki az első szavai azok voltak, hogy ő nem akar még egy távkapcsolatot. Aztán szakítani akartunk, de mégsem, mert még velem akart lenni, és akkor úgy maradtunk együtt, hogy a fejünk felett lebegett ez a "mielőtt elutazom, akkor szakítani fogunk" dolog.


Nagyon elhúzódtak a papír munkák, mi időközben semmit nem beszéltünk erről a dologról, és szerintem ő abban a boldog tudatban van, hogy mégsem megyek sehova, mert minap az anyukája megkérdezte, hogy igaz, hogy ki akartam menni külföldre? Mondtam neki, hogy igen, de nem csak akartam, hanem most is folyamatban van dolog.


Amikor össze jöttünk, nekem már hosszú hónapok óta nem volt munkám, így amikor megláttam azt a hirdetést, lecsaptam rá, mert számomra ez az igazi álom munka.


Már megkaptam, egy két embertől, hogy önző paraszt vagyok. Én nem érzem magam annak, pusztán boldogulni szeretnék az életemmel.


A barátomnak esze ágában sincs velem jönni, mert nem tudja a nyelvet, utálja az országot, és ő köszöni szépen neki jó az itteni minimálbér.


Egy kicsit most megvagyok zavaródva. Ha holnap találkozunk, mondjam meg neki kerek perec, hogy ez történt, akkor hát szakítsunk?


2014. febr. 20. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Amilyen kis pénzéhes,hátba szúrós fajta ember lehetsz úgyis játszani fogod az agyad az utolsó pillanatig előtte.
2014. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Már miért volnék hátba szúrós? El mondom neki. Ha tegnap derült ki, mikor mondtam volna el? Személyesen akarom, ez nem telefon téma.


Igen, pénzéhes vagyok, lassan egy éve nincs munkám, már untig elegem van a sikertelen interjúkból. Külföldön kaptam meg a lehetőséget, ámen.

2014. febr. 20. 22:45
 3/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, másfél éve. És különben is, ő tudta, hogy nekem nagy álmom külföldre menni, hogy eszem ágában sincs az országban maradni. Csak eddig nem volt megfelelő nyelvtudásom.


Mikor még csak randiztunk, elmondtam neki, hogy azért tanulom a francia nyelvet, mert ott szeretnék munkát találni.

2014. febr. 20. 22:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Elmész hozzá,közlöd vele,soha többé nem találkozok.Ennyi teljesen mindegy mikor mondod el.
2014. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki,fő az őszinteség. Sajnos szerelemből nem lehet megélni.
2014. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Te is tudod hogy miután elmondtad ti már nem találkoztok többé.Ezért az utolsó pillanatig játszod majd az eszed amíg biztos nem lesz a kinti munka.
2014. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Moszuke ***** válasza:
100%

figyu lehet, hogy parasztság amit mondok, de a saját életed éld és ne mások kénye kedve szerint mert akkor csúnya lesz a vége..

ha neked, az életed jelen szakaszában erre van szükséged akkor ne tartson vissza 1-2 irigy majom aki semmit sem mer kezdeni az életével és ezért lehúzza, pénzéhesnek, önzőnek nevezi azt aki mer tenni valamit és nem csak sodródik a magyar valóságban..


az én exem is külföld és pénzmániás volt nagyon utáltam emiatt, de így utólag azt hiszem ő tette jól.. igaz ő még sosem jutott el odáig, hogy meg is tegye és kimenjen, mindig csak a szája járt, de legalább tervezgette...:)


nyugodtan menj ki, a mai világban teljesen normális és elfogadott ha egy nő próbál egy keveset élni, lóvét gyűjtögetni mielőtt valamilyen formában megállapodik, gyereket szül stb.. utána már sokkal kisebb a mozgástér ha megvan a baba...


azért mert a döntéseddel megbántasz pár embert az a kutyát nem érdekli. a távkapcsolatnak (főleg ha más ország) meg abszolút nem látom értelmét én sem.


sok sikert és azért óvatosan.

itthon rendszeresen tartsd valakivel a kapcsolatot, legyen nálad annyi kp ha minden balul sül el haza tudj jönni és egyebek. fő a biztonság:)


ui.:

vmint korrekt voltál, nem önző mert előre elmondtam a pasinak, hogy alakulnak a dolgok stb és idő kérdése, hogy kimenj. Ő ezt tudta és ennek tudatában ment bele a kapcsolatba.

2014. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves hatodik válaszoló! Ha elolvstad volna a címet, akkor látnád, hogy azt írtam, "Tegnap kiderült, hogy MEGKAPTAM..."


Jövőhéten küldik a repjegyet, március 3-án utazom... na mindegy. Tanulj meg olvasni és szöveget értelmezni.

2014. febr. 20. 23:00
 9/12 A kérdező kommentje:
Hetes, neked köszönöm. A tanácsokat is :) Az a szerencsém, hogy két barátnőm is kint él, az egyik pont abban a városban ahová megyek. Ez nagyon megnyugtat és hatalmas segítség nekem abban, hogy amíg én itthon készülők, ő szállást keres nekem, és amíg nem találunk, addig nála lehetek.
2014. febr. 20. 23:04
 10/12 Moszuke ***** válasza:

ez jól hangzik.. egy külföldi kapcsolattartó mindig jó dolog. na akkor ez szépen le lett szervezve:)

ezt már szeretem

2014. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!