Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nincs kedvem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nincs kedvem a csajokhoz/csajomhoz!?

Figyelt kérdés
Szóvl van csajom, szeretem, meg minden, de most már egy hete nincs kedvem hozzá, még beszélni sem akarok vele, meg úgy senkihez, más csajok sem izgatnak fel, mi van velem? Ilyen nagyon kedves gyerek vagyok, mostanában, ami szokatlan, de nincs kedvem semmihez, senkihez... Ez most miért van? Egyszerűen nem vágyok semmire, senkire, és itt van barátnőm is, aki szép, meg aranyos, de nincs kedvem hozzá, egyszerűen.
2009. dec. 21. 17:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Ez durva... nagy baj van veled ha a csajokhoz "nincs kedved", ilyet egy hetero pasi nem is gondol.
2009. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pedig az vagyok, hetero, és néha elég vacakul érzem magam, mikor barátnőmön kívül is eléggé felpörgetnek lányok. De most olyan... Nem érzek semmit... Fel sem izgulok, semmire, senkire... Most mit tegyek?
2009. dec. 21. 17:13
 3/21 anonim válasza:
100%
velem is kb ez van de én csaj vagyok és nincs ferde hajlamom én se tudom h mit csináljak mert mindig csak azt mondogatja h mennyire szeret meg minden de én ezt valahogy nem érzem ... :S én a szakitáson kezdtem el gondolkodni bár annyira mégsem akarom mert hátha jobb lesz és változnak bennem az érzések
2009. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

sztem téli depresszió. :D de komolyan. én lány vagyok, és amint beköszönt a hideg elmegy az életkedvem is.

nekemis van barátom, de alig van kedvem elmenni vhova, nemis nagyon megyünk, télen is elszoktuk menni telelni de éncsak ülök a szállodai szobába.....eccerűen nembírom ezt a hideget, meg a telet és elmegy minden életkedvem.

2009. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De én rajongok a télért! Kedvenc hónapom, az ősz után... De egyszerűen... Nem akarom ezért elveszíteni, de nincs kedvem foglalkozni Vele.
2009. dec. 21. 17:18
 6/21 A kérdező kommentje:
Vannak még ötletek? Ez rémisztő.
2009. dec. 21. 17:32
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

van egy rossz hírem.. sem a tél, sem az ősz nem hónapok.. =(


nem akartam elvenni a kedved

2009. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Évszak! Látod, ez is baj, még gondolkodni sem tudok.
2009. dec. 21. 17:50
 9/21 anonim ***** válasza:

(évszakos vagy) nem tudom.. szerintem nincs semmi bajod azon kívül, hogy kicsit sajnáltatod magad. gondold végig.


és ne sértődj meg.

2009. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Na de látod, nem sajnáltatom. Mert az a baj, hogy nem értem, miért van ez. Én mindig szenvedélyesen szerettem a barátnőm.
2009. dec. 21. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!