Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm már több fiúval is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm már több fiúval is lefeküdt előttem én csak vele. Ez miatt furán érzem magam. Ez miatt kisebbségi érzésem van vele szemben 19 éves és 18. Ez hosszú távon rossz lehet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadod el akkor mindenképp.
2014. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a múlt, te a jelen vagy. Fogadd el, de nem kell ezzel különösebben foglalkoznod, azon már úgy se lehet változtatni. Inkább koncetrálj a kapcsolatotokra hogy most minden jól működjön kettőtök között :)
2014. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam mint te, csak idősebb kiadásban. Majdnem 21 évesen jöttem össze a feleségemmel, ő 24 volt több kapcsolattal a háta mögött, én meg szűz voltam.


Nekem az volt a fontos, hogy hozzám legyen hűséges, és velem legyen boldog, nem az, hogy mi volt a múltban. Amúgy csináld azt amit én: én tudtam egyedül orgazmushoz juttatni:) az exei nem. Pedig volt akivel 1 évig együtt volt, és mégse...


Ezzel tuti megfogod:D


Amúgy már 4 éve vagyunk együtt, és 2 és fél éve házasodtunk.:) Nyáron leszek 25 éves.

2014. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a lányoknak rohadt könnyű dolga van, ha egy lány akarja, akár egy nap dughat 100 hapekkal is, míg mi fiúk keményen megdolgozunk azért is, hogy egy évben dugjunk egy lánnyal...
2014. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!