Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, szerintetek ijesztő/ro...

Lányok, szerintetek ijesztő/rossz nektek az ha egy srác egy "hosszú" ölelést kér tőletek?

Figyelt kérdés

Néha magányosan érzem magam. És akkor úgy érzem nagyon szükségem van egyre. Nem arról van szó hogy bele lennék zúgva az illető lányba, csak egy sima barátról van szó. Szerintetek ez nagyon nyomulós/erőszakos? Nem akarok elijeszteni senkit ezzel a "hülyeségemmel". Nem akarok "erőszakolni". Csak tudom hogy általában nem ez ahogy a srácok szoktak viselkedni, ugyanakkor meg bújós vagyok a szívem mélyén :) Egyébként ne értsétek félre a dolgot, nem kattog folyamatosan ezen az agyam. Csak akkor vagyok így amikor rám jön az "ötperc". Egyébként teljesen normális vagyok a 'hétköznapokon'. Sőt, van bőséggel önbizalmam.


Kort is írjatok legyetek szívesek.


20f


2013. dec. 10. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
ijesztő.
2013. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos. Néha nekem is jól esik egy hosszú ölelés, a barátaim (fiúk is lányok is) örülnek neki.

Ha vagy olyan viszonyban a lánnyal szerintem ő/ők sem fognak ellenkezni:)

2013. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, úgy tapasztaltam eddig, meg ahogy te írtad is, nem szoktak ilyet a fiúk, sőt még simán ölelni is ritka, aki szokott, így én nem találom ijesztőnek, örülnék neki, ha erre kérnének. 20N
2013. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez személytől is függ, és most nem arra gondolok hogy hogy nézel ki, sőt arra sem feltétlenül hogy mennyire vagy jóban az illetővel, nekem vannak olyan ismerőseim akiktől egyáltalán nem volt fura ha megöleltek, de vannak akiknél nagyon rácsodálkoznék, attól függ amúgy mennyire ölelgetsz másokat 19/l
2013. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem rossz ez, sőőt. :)

19l

2013. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:

nem csak neked van rá szükséged...

néha nekünk is ;)

2013. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem ijesztő, bár lehet kicsit meglepődnék, ha tényleg olyan kérné, akiről nem gondoltam volna. De nekem is jól esne néha, szóval miért ne. :)

21/L

2013. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En kerni eem szoktam, bar van h engem olelgetnek, anno napi szinten tobbszor, sok csaj volt kozepsuliba.

Most, ha az utolsot nm szamolom 1 ev/1 ...

Evvan, szar melo, csak ferfiak, alig jarok haza az ismerosokhoz...

Ugylaccik ez a regi kiralysag hanyatlasa. :(

2013. dec. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem ijesztő..:D
2014. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!