Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakítana velem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakítana velem, de nem meri azt mondani? Ezért azt akarja hogy én mondjam?

Figyelt kérdés

feltűnt a színen az exbarátnő. beszélgettünk és oda vezetett hogy sírva közölte velem hogy időt kér.


én igent mondtam, de hatalmasat csalódtam, hogy 2 évig szeretett (?!?!!) és most hirtelen félretesz, amikor az exbarátnője dobta őt. most hogy elkezdtek chatelni, egyből visszajöttek az érzései, a barátomnak nem volt elég 2 év hogy elfelejtse


komolyan, ilyen van? :(


időt kérek címen azt hiszi hogy eltűröm ezt mert nem.... akkor én mondom ki hogy vége, pedig nem szeretném. így jobb lesz mindenkinek


2014. ápr. 15. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan hogy nem meri mondani az egyik fél, hogy vége. De ha ennyire kötődik az exéhez jobb is lesz ha te mondod ki a végét.
2014. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké!
2014. ápr. 15. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
inkább te vess véget neki! szemtelen fráter!
2014. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha az exbarátnője dobta, akkor nyilván mindig is ő volt a szerelmesebb fél, és mindig is oda volt érte...téged csak pótléknak használt, úgy látszik! Nagy szemétség az ilyen...
2014. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És nyilván nem "visszajöttek az érzései", hanem el sem múltak, csak hát ezt gyáva beismerni a "barátod"...
2014. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Az élet már csak ilyen....és abszolút megértem az indulataidat. 2 év elteltével is a régi barátnőjén kattog az agya, akkor nem tudta vagy nem akarta magában lezárni azt a kapcsolatot...nem voltál elég ahhoz, hogy elfelejtse azt a Nőt....ezt nem lesz könnyű megemésztened, de ne emészd magad , mert valószínűleg esélyt sem kaptál!!!!!

Azért annyit megjegyeznék, hogy a hapsid legalább nem gerinctelen, mert legalább bevallotta, hogy újra felvette az exével a kapcsolatot, és nem utólag derülnek ki a dolgok.

Véleményem szerint nincs min gondolkodnod, ebből soha nem lesz kiegyensúlyozott kapcsolat...zárd le Vele minél hamarabb és jöhet a következő ami biztos jobb lesz!!

37F

2014. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Lány vagyok. Ha viszonylag sok ideig voltak együtt, kötődtek egymáshoz, akkor az is lehet, hogy most csak felelevenedett benne a sok emlék, átérzi azt, amit akkor, amolyan fellángolás. Viszont ez nem jelenti azt, hogy nem szeretne téged, vagy eddig csak pótlék lettél volna. Ha a két év alatt egyszer sem jutott eszébe, hogy mi van az exével, és nem is vettél észre semmi gyanúsat, nem kell egyből szakítani.


Ettől függetlenül az sem kizárt, hogy még mindig szereti, csak próbálta elnyomni az érzéseit, megpróbált túllépni az exén. Kérdezd meg tőle, hogy szerinte melyik a valószínűbb. Próbálj meg vele nyugodt hangon beszélgenti, még ha ez nem is olyan egyszerű, de legalább hitesd el vele, hogy nem veszekedni akarsz. Ha utána is úgy látod, hogy a szakítás lenne a legjobb megoldás, akkor válaszd azt.

2014. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor kell azt mondanod,hogy menj,még akkor is,ha fáj.Inkább te mondd ki,mint hogy téged alázzanak meg.Ilyen helyzetet egy percig nem szabad eltűrni!
2014. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szakítottam vele.
2014. ápr. 17. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!