Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
A volt ex barátommal megpróbáltuk újra már kb egy hónapja együtt vagyunk de úgy érzem nekem ez így nem jó.nem érzem magam szerelmesnek.sőt néha már tehernek érzem mert azt mondta megváltozik de nem.ugyan úgy féltékenykedik.hiszti rohamai vannak.ráadásul a legjobb haverja mióta együtt vagyunk nagyon bejön nekem. eddig nem figyeltem fel rá csak tetszett de most már vonzalmat érzek iránta.mit tegyek?mondjam meg neki kerek perec igazat.hogyan kezdjek hozzá?
2014. ápr. 15. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
öngyilkos lennék a Szomorú vasárnap c. számra
2014. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat köszi.
2014. ápr. 15. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ti mit tennétek a helyembe?"

Én egy kiló száraz lepkét. Biztos, hogy jobban meg tudná oldani a problémát.

Egyébként őszinteség sosem árt.

2014. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakíts vele.
2014. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
Ne a haverra menj rá először hanem szakíts ....
2014. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ezt érzed mondd meg neki inkább és szakíts vele...

Ezzel biztos összetöröd a szívét , de annál hamarabb tudja feldolgozni a dolgokat...

2014. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!