Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel válhatnék potenciális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel válhatnék potenciális társsá egy nő számára, ha nem vagyok sem jóképű, sem gazdag?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben arra jöttem rá, hogy azoknak is a fenti számít, akik kikérik maguknak ezt a fajta felszínességet. A személyiség semmit se ér, ez is tapasztalat. Hiába beszélgetnek velem naponta órákat, és jegyzik meg, hogy milyen ritka az ilyen, találkozni sem akarnak velem.

Mit tehetnék?


2014. ápr. 16. 12:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amire Neked szükséged van az egy szó...ÖNBIZALOM!!!

Ha már eljutsz addig egy Nővel, hogy szóba elegyed Veled akkor nincs nagy probléma a külsőségekkel, mert adott esélyt, meghallgatott....max nem tudtad felkelteni az érdeklődését!!! Ezen is érdemes elgondolkozni, hogy miről és hogyan beszélgettél Vele, volt e közben non verbális kommunikáció, mosolygott-e Rád, stb.

A megoldás az, hogy nem csak beszélgetsz, hanem irányítod a beszélgetést...és ha van fogadókészség akkor bizony kezdeményezel...nem probléma ha valaki visszautasít...tovább mész a következőhöz és egy randit megbeszéltek és máris több lesz az önbizalmad!!! El kell indulni az úton...ennyi. Olyan Nőhöz menjél oda az elején,akit el tudsz még képzelni magad mellett és nem egy beképzelt,leoltós,"ki ha én nem" r....anc.

37F

2014. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"Emberséggel, melegszívűséggel, értelemmel"


SEMMIT se ér. Tapasztalat.

2014. ápr. 16. 13:50
 13/15 anonim ***** válasza:
És milyen régi tapasztalat?
2014. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Intellienciával, humorral.
2014. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 cydor válasza:

tényleg csak önbizalom kell, de akinek nincs nem megy csak így (legfeljebb néhány próbálkozás kudarccal)

nekem személyiségfejlesztő könyvek képzések segítettek: kimozdultam a szokásos köreimből, új életritmust vettem fel, és elkezdtem úgy viselkedni, hogy szimpatikusnak éreztem magamat. Bár jelenlegi párommal egy egész baráti társaság dolgozott hogy összejöjjünk, a lehetőséget nekem (nekünk) kellett megragadni.

Amugy meg szerintem nem kell leljebb adni: nekem a csúnya lányokkl se volt szerencsém, amig el nem hittem, hogy tényleg tetszhetek valakinek. no meg sokáig kell keresni azt a lányt aki valóban hozzád való, mire megtalálod, addig jópár ismerkedésen túl leszel. ne görcsölj, ha elrontasz valamit, a következőnél ügyesebb leszel.

2014. ápr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!