Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejövőben vagyok 1nálam 11...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejövőben vagyok 1nálam 11 évvel idősebb nővel. Olyan gyönyörű mint Eva Longoria. Miben más 1érett, mint egy fiatal?

Figyelt kérdés
Én 28 vagyok. Eddig csak tőlem fiatalabb barátnőim voltak.
2014. ápr. 16. 17:48
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nem mindegy, hogy azért írod: "olyan gyönyörű, mint Eva Longoria", mert félsz, hogy egy 39 évest mindenki lottyadt öregnek fog elképzelni, és neked amúgy az egyénisége fontos, vagy pedig azért, mert valójában csak a külseje miatt kell és csak ez a fontos...

Ha ennyivel idősebb Nálad, biztos néhány dolgot hamarabb át fog látni, szerintem ebben a korban az emberek már higgadtabbak, bölcsebbek, mint tíz évvel azelőtt, de ha tényleg tetszel neki és hosszú távra tervez, el tudom képzelni, hogy üdítőleg hat rá a fiatalságod. Több lendület, több lazaság, több szabadság lehet egy fiatalabban, aki 40 felé jár, már komolyabban veszi a következményeket, anyagi, lelki stb. téren, és nem szereti pazarolni az időt/energiát. Céltudatosabb.

2015. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!