Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan leckéztethetném meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztethetném meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy a barátnőm gyakran piszkál, mert azt mondja hogy amikor durcás vagyok akkor olyan aranyos vagyok. Kérdeztem már hogy nem fél hogy egyszer elegem lesz, azt mondta úgyse haragudnék meg emiatt nagyon. És valamennyire igaza is van mert nagyon szeretem (ő is engem ezt tudom nem kérdés, csak egyszerűen ilyen a természete), de szeretném kicsit megleckéztetni úgy hogy ezentúl ne csinálja ezt. Mit tehetnék?
2009. dec. 21. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszer durcizz be hosszabb időre, ne szólj hozzá! Aztán mondd meg, h már nagyon eleged van ebből az egészből és változtasson a viselkedésén!
2009. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"a barátnőm gyakran piszkál, mert azt mondja hogy amikor durcás vagyok akkor olyan aranyos vagyok "


Akkor miért akarod megleckéztetni? Nem vagy normális...

2009. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert kezd elegem lenni a piszkálódásaiból. Apró dolgok megbocsáthatóak, de már kezd sok lenni hogy ne múlna el olyan találkozás amikor valamivel piszkálódik.
2009. dec. 21. 22:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne vágd be a durcát és megunja.
2009. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
B*sztasd te is, majd akkor megnyugszik
2009. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy neked ez már sok, hogy komolyan kezd eleged lenni ebből. Inkább beszéljétek meg a dolgot, minthogy esetleg jobban megsértsd, mint szeretnéd. Beszélgetni kell, nem bosszút állni.
2009. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Hát figy, nem lesz könnyű. Szexben kell változtatnod. Ajánlanék néhány újdonságot, és majd te döntesz:

MÉRGES SÁRKÁNY:

Rögtön a szájba élvezés után úgy kell tarkón csapni a nőt, hogy a cucc az orrán jöjjön ki. Amikor felkel, úgy fog nézni, mint egy mérges sárkány.

GE*IVEDELŐ SPERMABÖFFENTŐ KURV@:

Miután mélyen a torkába élveztél a nőnek, erőltess le a torkán egy nagy üveggel a kedvenc hideg szénsavas italodból. Ezután rázd a fejét erősen előre-hátra, így hozva létre a ge*ivedelő spermaböffentő hatást.

LÁNGOLÓ AMAZON:

Közvetlenül ejakuláció előtt kirántva a péniszt,

gyorsan fogjunk egy öngyújtót, gyújtsuk fel a nő szeméremszőrzetét,

majd... jó tűzoltó módjára oltsuk el a spermával. A elérése érdekében a szőrzetet ajánlott előtte bekenni alkohollal.tökéletes hatás

DIRTY SANCHEZ:

A nő ánuszából kirántott pénisszel szép barna bajszot rajzolni a szája fölé.


ZSELÉS FÁNK:

Mielőtt a nő arcába élveznél, orrba vágod, majd összekevered a vért a spermával.

Félszemű kutyakalóz:

Rakod a csajt hátulrol és mielőtt elmennél

kihúzod a farkad és a csaj hátára köpsz. Ő azt hiszi h elmentél, és kéjesen hátrafordul. Ekkor szembelövöd.

2009. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de hülye vagy :D
2009. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

uhhh bazzeg. Hat latom miert akarsz visszavagni:) olyan vagy mint egy ovis gyerek aki be akarja bizonyitani, h o a legkemenyebb, es hogy lanyok nem olthatjak be. Sztem az igazsag az, hogy te nem birod elviselni ha a bnod dominans egy bizonyos szinten. Biztos sokat csufoltak regen ilyenekkel. Sajnallak, de ne legy gyerekes.

fatercosta

2009. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért durcizol be ??? Ha piszkál ne vedd föl... megfogja unni egy idő után ...
2009. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!