Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi velem ezt minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi velem ezt minden pasi? Megérdemlem? L/21

Figyelt kérdés
Eddig mindig a pasijaim szakítottak velem. Volt egy pasim aki csak úgy egy szó nélkül lelépett, meg se magyarázta hogy miért jól elvoltunk. Utána ismerkedtem egy másik pasival találkoztam vele utána nem keresett, majd hónapokkal később akart találkozni de én akkor nem értem rá, ezen mint ha besértődött volna, pedig mondtam neki hogy bármikor találkozhatunk, mégsem keresett utána. Írtam neki Facebookon vissza se írt, és utána letiltott hogy ne lássam hogy ha fent a Facebook chaten. Igaz hogy nem vagyok egy társasági ember, de azért ellehet velem beszélni.
2014. ápr. 17. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehetnél jobb emberismerő.
2014. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak te találkozol ilyenekkel...Nem vagyok pl én se ilyen. Ha nem akarok veled valamit, akkor megmondom.
2014. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak szexre kellettél
2014. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezt mégis mire érted? Nagyon naív lennék, vagy mert hülye vagyok megérdemlem ezt?
2014. ápr. 17. 16:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Naiv vagy, mint a nők általában.
2014. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Johny88 ***** válasza:
Ezen kérdésedre,mi nem tudunk jó választ adni minek után nem ismerünk. Nem tudjuk a szokásaid, tevékenységeid és reakcióid! Így a választ csak is te tudhatod szerintem. 24/F
2014. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk milyen a személyiséged így erre sajnos válaszolni se tudunk. Lehet, hogy csak peches voltál ezekkel a pasikkal, de lehet hogy volt olyan viselkedésbeli dolgod ami miatt így alakultak a dolgok, ezt ismeretlenbe megmondani lehetetlen. 24/F
2014. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Erre így nem lehet válaszolni, nem ismerünk téged.
2014. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves, megértő vagyok, nem egy hisztis nő. Még csak veszekedni se szoktam. Viszont rossz tulajdonságom hogy nem vagyok szószátyár, de velük beszéltem.
2014. ápr. 17. 16:39
 10/14 anonim válasza:
Szia olvastam a kiírásod. Szerintem, csak belenyúltál olyan pasikba akik ilyenek. Kitudja, hogy miért hagytak ott sajnos nem ismerlek, hogy ezt megtudjam mondani. Én úgy gondolom, hogy egy normális pasi nem, hagy csak ott úgy egy nőt semmi indok nélkül.Nehéz manapság olyan embert találni aki értelmes, és meg tud becsülni. Ha van kedved akkor beszélgethetnénk megismerhetnélek és akkor talán kiderül esetleg ha veled van baj, de nem hiszem.
2014. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!