Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, hogy nem teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy nem teljesen őszinte, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal eléggé jó kapcsolatba kerültem, bár tudom hogy nem nagyon lesz köztünk semmi, de sajna rájöttem kisebb rávilágításokkal, hogy a lány nem olyan mint amilyennek én látom. Nem őszinte hozzám, kiderültek olyan dolgok róla amiről nekem nem beszélt. Mondhatni hazudott mikor rákérdeztem konkrétan a dolgokra. De én nagyon megkedveltem. Mit tegyek? Szembesítsem hogy "miért nem vagy velem őszinte?" Vagy hagyjam hogy lecsengjenek a dolgok és megmarad egy valamilyen szintű beszélgetés? Igazából ezek után már azt sem tudom mennyire kedvel engem.
2008. júl. 26. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok, amit az ember nem mond el csak ugy es van akinek sok ido kell ahoz, hogy bizzon a masikban es oszinten, nyiltan beszeljen, ez meg nem jelenti azt,hogy hazudik meg atver teged. Nemtudom miota ismeritek egymast, ha nem regi a kapcsolat, akkor szerintem varj meg, lehet, hogy idovel mas lesz veled szemben. Azert legy ovatos es ha tovabbra is ilyen lesz akkor hagyd ot.
2008. júl. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából arról van szó, hogy a csaj azt mondta hogy nem menne bele ebbe és abba, ha érted miről beszélek :) De pár nappal később kiderült, hogy mégis belement abba hogy...Aztán mikor rákérdezek hogy mi volt, akkor jön a válasz hogy semmi olyan. Majd mástól hallom viszont hogy bizony volt. És sajnos a szemem előtt is lebegtek tények amiknek nem adtam hangot. Szúrták a szemem, de aztán a "biztos nem így van" vízre sodródtak ezek a gondolatok. Nem akarom hogy nagyon megromoljon a kapcsolat, de azt sem akarom hogy így folytatódjon, mert szerintem már játszadozik is kicsit velem.
2008. júl. 26. 01:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehete hogy szégyellte bevallani és azt hitte hhogy te nem tudod mi történt,ha megtörtént.Próbálj meg közelebbbférfközni hozzá,beszélgetések meg minden .Ha tényleg csak játszik hagyd ott ,mert ha nem teszed te látod kárát:S
2008. júl. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szia!Szerintem finoman utalj a dolgokra amik érdekelnek,amiben szerinted nem volt őszinte.Lehet ő sincs tisztában még vele mit is akar tőled,és ezért hezitál.
2008. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!