Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hiba leragadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hiba leragadni egy nőnél?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátnőmmel, ő az első, össze is költöztünk.


A baj csak az, hogy szeretem nagyon, de szinte minden éjjel más lányokkal álmodom. Persze most mindkettőnk életének szempontjából az a leglogikusabb, ha folytatjuk az együttélést. Nehéz ügy.


Sokan tartanak szeretőt meg ilyenek, szinte elfogadott. Lehet, hogy 1-2 ilyen este megoldaná a problémáimat?

Mondom nincs bajom a barátnőmmel, csak érdekelne más lány is.


2014. márc. 2. 11:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Világosíts már fel, hogy melyik normális kapcsolatban elfogadott az,hogy félrek*rj?
2014. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Sztem vmivel frissitsétek fel a kapcsolatotokat...vad sex meg ilyenek
2014. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Sztem vmivel frissitsétek fel a kapcsolatotokat."


Például a különválással. És ez nem gonoszkodás akar lenni!

Ha neked másra/másokra van igényed, akkor nem korrekt dolog, hogy vele maradsz, aztán megcsalod.

Ha úgy gondolod, hogy szeretőkre van szükséged mellette, akkor ALAPVETŐ probléma van ezzel a kapcsolattal.

Csak egymás idejét raboljátok, de ha 1 év után így állsz hozzá, ennek mindenképpen különválás lesz a vége.

Csak az nem mindegy, hogy MÉG mennyi idejét rabolod el annak a szerencsétlen lánynak.

2014. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Együtt értek az előttem szólóval... Mi is egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel , de még eszembe se jut , hogy más lányokról fantáziáljak... számomra Ő a tökéletes... Ha Te nem így érzel , akkor felesleges.


F/18

2014. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan tartanak szeretőt meg ilyenek, szinte elfogadott."


A szeretőt titokban szokták tartani... biztos azért, mert elfogadott dolog.

És ha kiderül, hogy van szeretője valakinek, (mivel elfogadott dolog), csak a véletlen műve lehet, hogy utána elválnak egymástól.

2014. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ja, én kb. 20-30 éves korom között magam számára hatalmas hibának tartanám, ha leragadnék egy nőnél.


A középiskolában az egyetem elején volt két évekig tartó komoly kapcsolatom, de aztán rájöttem, hogy változtatni szeretnék az életemen, mert a legszebb, legkanosabb éveimben minél több szép nővel szeretnék szexelni. Persze az átállás erre az életmódra nem ment egyik napról a másikra, de pl. az utóbbi 1 évben sokkal több nőt szedtem fel, mint amennyit 4 éve, az első évben amikor elkezdtem. Így érzem jól magam és szeretném ezt az életmódot még legalább 30 éves koromig állandósítani. 30-35 évesen meg elveszek egy 20-28 év körüli fiatal nőt és kész. Jól kezdődött, jól folytatódik és jól fog befejeződni.


24/F

2014. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Tedd meg azt a szivességet a barátnődnek, hogy szakítasz vele. Ha más nők is kellenek, akkor nem is szereted igazán. Legalább meglenne az esélye arra, hogy olyan férfit találjon mgának, aki szereti is.

Utolsó: Mi értelme van annak, hogy érzelmek nélkül fekszel le valakivel?

2014. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az hogy jó a szex.


Tudom hogy a nők nem tudják különválasztani az érzelmeket és a szexet, de a férfiak igen. A legtöbb férfi a legnagyobb ellenségével is lefeküdne, ha az egy jó pina (ööö, vagyis nő).


Sőt, ha férfi vagy, csak feminim természetű, még akkor is biztos te is láttál már meg utcán nőt, akiről 2 másodpercen belül azt gondoltad hogy de megdugnád. Na, én ezt ültetem át a gyakorlatba.


Sőt, gondolkodj egy kicsit még tágabb vonatkozásban. Az emberiség 2 millió éve létezik. Ez idő alatt több, mint 100 milliárd ember élt a Földön. Szerinted ezekből mennyi szexelt kizárólag szerelemből? Mennyi gondolta azt, hogy a szex értelmetlen, ha nincs szerelem?


És nem érzelmek nélkül fekszem le senkivel. Csak szerelem nélkül. A vonzalom, a szimpátia ugyanúgy megvan köztem és minden nő között akivel lefekszem és kedveljük egymást. Szerelem - Nem csak ez az érzelem létezik.


Soha nem fizettem, vagy nyújtottam más anyagi ellenszolgáltatást nőkkel való szexért. Minden nő eddig csak saját magam miatt, a személyiségem, a vonzerőm, a karakterem miatt feküdt le velem, aki lefeküdt. Rohadtul kívántak engem nők önmagamért. Ez egy elképesztően jó érzés egy férfinak már önmagában is.

2014. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
És ha 30 éves korod előtt találkozol egy nővel, akibe szerelmes leszel, akkor a nagy terved miatt lemondasz a kapcsolatról?
2014. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
És mitől rosszabb az, hogy a pároddal szexelsz? Nem értem.
2014. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!