Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Velem van a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VV Viki kérdése:

Velem van a hiba?

Figyelt kérdés

3 hónapja élek párkapcsolatban, egy SMS-s megírása után jöttünk össze. Elég gyorsan történt meg minden az 1ső találkozás után már együtt voltunk. Az első héten napi szinten találkoztunk mivel szakközépbe jár és minden 2 héten jár be egy autó műhelybe dolgozni kötelezöen és ez ugyan abban a városban van ahol élek így olyankor tudunk találkozni. Már a második hónapban én is voltam náluk. a 2dik hónapban már le is feküdtünk egymással és együtt alszunk, viszont amikor nincs velem és suliban van olyan érzésem van mintha nem szeetne lehet ezt csak én érzem így. Lehet elsiettük nagyon az egészet? Szeretném egy kicsit felturbózni a kapcsolatounkat mivel tudom ezt megtenni? Csak én érzem így vagy télleg van benne valami?

16/L a barátom 18/F :)



#szerelem #párkapcsolat #bennem van hiba
2014. márc. 23. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ne agyalj hülyeségeken, általában attól döglik meg egy kapcsolat.
2014. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bízz benne jobban, nehogy említsd neki a fentebb említett idióta gondolatokat, tapasztalatból mondom, és tereld el a figyelmed, néha ugyan zavarni fog, tudod mit csinálj? orrodon vegyél egy lassú mély levegőt, és csak arra figyelj,aztán lassan szájon át fújd ki, ettől kiürül, megnyugszik az elméd és kiürül, nem lesz a fejedben akár percekig a sok sületlenség :) 18/F.
2014. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy veszi ki magát egy fiu ha nem tuf egy csaj vele menni egy buliba a kora miatt?
2014. márc. 23. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
én speciel megérteném, és ha barátnőm belemenne elmennék egyedül,haverokkal, vagy a jobb megoldás, hogy olyan programot találnék ki, amin ő is részt vehet :)
2014. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!