Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen béna? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen béna? Nem tudok ismerkedni, párt találni.

Figyelt kérdés

29 elmúltam, sose volt még barátnőm. Most már azzal se takarózhatok, hogy nincs munkám, be kell látnom, hogy szimplán béna vagyok. Illetve ami talán még a bénaságnál is rosszabb egy férfi esetében: félénk...

Nem vagyok egy matyóhímzés, nyilván ez nem egy önbizalom növelő tényező, de önmagában nem ez az ok, nálam kövérebbeknek is van barátnője, ráadásul arcra nem is voltam sose csúnya. A környezetem szerint jó a humorom, intelligens vagyok, normálisan gondolkozom az élet dolgairól, felelősségteljes vagyok. Tehát pozitívak a környezetemből érkező visszajelzések.

Annyira szeretnék már egy társat, szeretnék tervezgetni, építgetni a közös jövőt. Fenn vagyok némely társkeresőn is, de nem igazán jött be eddig. Bulikba sosem jártam, az egyetemen se - így utólag persze már azt mondom: sajnos. De a múlton kár rágódni. Viszont a jelenen, a jövőn még lehet alakítani.

Nagyon nehezemre esett ezt így leírni, még annak ellenére is, hogy itt ezt arc nélkül megtehetem. Szóval kérlek, csak értelmes válaszokat adjatok, a "balf*** vagy, s így is fogsz meghalni" típusú kommentekre most legkevésbé sincs szükségem.



2014. márc. 29. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Mintha ezt én írtam volna.


Tesó, átérzem a helyzeted, sajnos én sem találtam erre megoldást, bár én régebben még 20 as éveim előtt jól kijöttem mindenkivel, bár akkor sem volt párkapcsolatom, de azért próbálkoztam, én sem vagyok az a nagy bulizós, bár eljártam párszor, de hagyjuk, nem feltétlen ott kell ismerkedni.

De sajnos én is kövér vagyok régen mégkövérebb voltam ugyan, most elkezdtem fogyózni haladok is vele, meg persze barátkozok is újból meg minden, igaz nekem is nehezemre esik beilleszkedni egy olyan társaságba haol már összeismerkedtek az emberek és így nehéz bármihez is hozzá szólni, de nem szabad feladnunk, bár igaz én még csak 22 éves leszek, de ennem is ezek a kérdések vannak, és én teljesen átérzem a helyzeted.

Bár nem tudom mennyire vagy az a barátkozó, beszédes fajta, de szerintem az önbizalmadon kellene nagyot javítani hogy megtudj szólalni egy társaságban vagy valami, ennek van pár módja, edzés, fogyás, új külső, ruhatár csere, stb... Meg haverkodni, menni erre arra stb...

2014. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképp barátkozós, beszédes vagyok, ha a kezdeti jég megtört. Szóval ezzel szerintem nincs problémám. A kommunikációmat se érzem rossznak. Viszont az önbizalomhiányban nagyon igazad lehet, nem csak ezen a téren, de más területeken is hajlamos vagyok alulértékelni magamat.
2014. márc. 29. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg, hogy észrevehető légy. Ha mindenhol csak a nagy átlagban vagy, elbújva, akkor nem fog senki sem felfigyelni rád. Az kell, hogy merd megmutatni magad. Lássanak, és láss te is. Ha már várják azt, hogy odamenj beszélgetni, akkor több esélyed van.


Vagyis ha mered magad különlegesnek mutatni, és kimutatod a személyiséged is, akkor jobbak az esélyeid. A legjobb, ha van egy blogod, online megjelenésed, esetleg a munkahelyed egy ismertebb cég, vagy politikában részt veszel, esetleg valamilyen civil, jótékony szervezetben. Mindegy is, a lényeg, hogy legyen bármilyen elérhető megjelentésed, neved, társadalmi szerepvállalásod. Szerintem ez nagyon nagy előny az ismerkedésnél.


20/F

2014. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amiket itt ìrtâl magadról ,én se èrtem hogy mièrt nem megy a csajozâs. Hât előszőr is ,ha nem divatosan őltőzöl .szerezbe pâr menő szerkót . Nike, adidas ilyesmi de inkâbb a feltünő gizdâb barabogból vegyél .. Ezek húzosabbak ârban de ha fel veszet csak bâmúlnak a csajok :) .fodràsz alap . Meg edzeni kellene jârni mert a kőzérzetzetedre is jó hatâssal lesz ! Ha nincs ki sugârzâsod egy csaj se fog èszre venni szóval ne fèlj töllűk!!ÈS POFÀTLANÚL NE BÂMÚLD ŐKET! Ez nem szent ìrâs , csak az èn vèlemèny. Rem tudt segíteni
2014. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Alapból egy jókedélyű ember vagyok. Szeretem a jó humort. Ha jól érzem magam, kifejezetten jó hangulatot csinálok magam körül.

Az öltözködős tippet köszönöm, lehet, hogy ezzel megpróbálkozom. Habár alapvetően szeretem az egyszerűséget, a sima mezei farmernadrágot, rövid ujjú pamutinget, nem voltam sose a külsőségek embere.


Amit sosem értettem, hogy mindig csak barátként tekintettek rám a csajok. Így volt ez általánostól az egyetemig. Kedveltek, bírták a búrámat, de ennél többre nem volt esélyem.

2014. márc. 29. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudom,hogy miért nem találtál eddig párt. Pedig az itt leírtak alapján rendes ember lehetsz.
2014. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem csak nem merted sosem átlépni azt a bizonyos határt, más szóval te magad sem mutattad meg, hogy többet akarsz barátságnál.

26F

2014. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok ugyan, de a hét közepéig akár ezt rólam is írhattad volna. Az a helyzet, hogy teljesen reménytelen voltam csajozás terén, ugyan olyan vagyok mint te, de jött egy buli, amire kivételesen elmentem és hétfőn már a barátnőmhöz megyek. Nem vagy egy vén ember, nyugodtan elmehetsz még bulizni. Lehet hogy valaki ellenzi majd, de nekem egy kis alkohol segített a gátlásaim feloldásában olyan szinten, hogy merjek lépni. Ne add fel, össze fog jönni.
2014. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!