Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolában, munkahelyen, chaten, azaz közösségekben a nők miért csak azt az egy (max. Két) férfit veszik észre, akik sármosak, jó megjelenésűek?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy ahová bekerülök közösségekbe (iskola, évfolyam, szak, munkahely, üzemrész, chat, fórumok stb.) ezeken a helyeken a nők kimondottan egyetlen férfire vannak ráállva és senki mást észre se vesznek. Minden helyen van egy ilyen úgynevezett alfahím, aki valami tulajdonságából fakadóan kimagaslik a többi "szürke" férfi közül (általában kinézetre), és a nők erre az egy valakire olvadoznak és gyakorlatilag náluk senki más nem jöhet szóba azon az említett férfin kívül.


Az a helyzet hogy mindenhol ebbe a problémába ütközök, így a nőknél ismerkedésre igencsak lecsökkennek az esélyeim. De nemcsak nekem, hanem pl. több jóképű, önmagára adó, igényes, kedves kollégám, iskolatársam is van/volt, akiknek szintén ez volt a problémájuk, hogy labdába se rúghatott a lányoknál, mert mindig volt egy valaki, aki miatt a lányok teljesen meg voltak zavarodva.


Egyéninek tűnik a problémám/problémánk, vagy esetleg más férfiak is tapasztaltak már ilyet a közvetlen környezetükben?


(28/F)


2014. ápr. 18. 12:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és mégis tapasztaltam ezt a jelenséget több közösségben is, és mindig idegesített is, és már csakazértsem mentem volna soha arra a palira, akit ők ajnároztak.

Nekem bőven elég volt mindig is, ha kedves, hűséges típus,intelligens, egy hullámhosszon vagyunk, és a külseje is vonz. Nem kell, hogy nagydumás meg "alfa" legyen, mivel a talpraesettség és az értelem nem ebben mutatkozik meg.

2014. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és főleg nők között mozgok, de ezt még soha nem tapasztaltam. Ahogy visszagondolok a középiskolára, meglehetősen színes volt a paletta a barátnők barátjait tekintve és elég gyakran fordult elő, hogy nem értettünk egyet egymást választásával. Ha legközelebb ilyennel találkozol, javaslom, hogy próbáld meg nem felvenni, és nem komolyan venni! Hidd el, hogy nincsenek a nőknél annyira kőbe vésve a dolgok. Ha van olyan, aki tetszik, akkor próbálkozz, ez az alfa-elmélet ne tartson vissza.
2014. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A nők döntő többsége felszínes, Kérdező. Ha a pasi kellően jól néz ki (vagy elég sok pénze van), akkor imádni fogják. Nem véletlen hogy a jóképű és gazdag pasasoknak egyszerre van 4-5 barátnőjük, egymással is csalják őket, de nekik "el van nézve" a dolog. Az átlagpasas meg örülhet, ha szökőévente egyszer hozzászól egy nő.


Manapság óriási a férfitöbblet, Kérdező, egy nőre 20-30 pasas is jut. Simán megteheti, hogy felszínes, anyagias legyen, és csak a legjobbakkal álljon szóba.


"De ti ugyanilyen mocskok vagytok. Semennyire sem vagytok különbek. Semennyire."


A lónak a fszát, már elnézést. Egy átlagpasas már annak is örül, ha évente egyszer visszaír neki egy bányarém, nemhogy még válogasson is. Idejössz hazudozni mert otthon már nem hisznek neked?

Kaptad a mínuszt.


" ha igazad lenne, akkor a vilagon alig egy maroknyi ember elne hazassagban kapcsolatban. Statisztikailag sem lehetseges az elmeleted:)"


Ööööö, sajnos rossz hírek hozója leszek: Magyarországon már jópár éve meredeken csökken a kapcsolatok, házasságok száma, tehát nagyon afelé tart a dolog, hogy csak egy maroknyi ember lesz kapcsolatban. A megcsalások száma érdekesmód nem változik, sőt, még nőtt is kicsit.


"És ha ennyire zavarnak a sztár férfiak, menj és küzdj meg a pozícióért, ne a gyakorin siránkozz ;)"


Mondd kérlek a varázsformulát. PUA-baromság nem érdekel, kösz.

2018. okt. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!