Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakitsak a párommal? Tanácsok vagy vélemények jól jönnének.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok ő 21, egy éve és 8 hónapja járunk. Az elején tök jó volt a kapcsolatunk, de mostanra már eléggé elavult.

Ő egyetemre jár én befejeztem a sulit és külfölre költözöm a szüleimmel és félek, hogy ezt nem birná a kapcsolatunk. Amúgy is vannak problémáink, mostanában sokat vitatkozunk, nem értünk egyet majdnem semmiben sem, a szexet sem mondanám jónak. Úgy érzem, hogy nem illünk egymáshoz, mintha csak most ismertem volna meg igazán és akit most ismertem meg benne az nem tetszik. Néha azt érzem, hogy nem éltem még ki magam úgy igazán és , hogy nem ő az igazi számomra. A szakitástól félek, félek attól, hogy megbánom majd amit teszek, hogy rosszul döntök majd, és ő lett volna az igazi, csak én hagytam elmenni.

Kérlek adjatok tanácsot, aki mondjuk volt már hasonló helyzetben.


2014. febr. 17. 10:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
nők -.-'
2014. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Milyen hosszu ismerkedes utan tortent meg az elso szex?
2014. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Két - három hónap.
2014. febr. 17. 10:21
 4/17 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, abban több ok szerepel, amiért én szakítani szoktam. Ettől még nem teljes a kép, de azt hiszem, önbecsapás nélkül nem lehet egy ilyen kapcsolatot folytatni, azzal pedig nem is érdemes. Gondold át, hogy a döntéseidnek mi lesz a következménye, és bízz magadban, úgy hozd meg a döntést! Ha kételyeid vannak, annak mindig oka van, és azt hiszem, már magad is tudod a választ. Ennek ellenére nyugodtan rágd át mégegyszer, mert neked kell döntened, nem a pasi miatt, vagy miattunk!
2014. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Persze, azt én is tudom, hogy nekem kell döntenem, csak szerettem volna kapni, egy -két hasznos tanácsot. Elég határozatlan vagyok mindenben és ezért is nehéz meghozni a döntést, de úgy érzem, hogy még fiatal vagyok és nincs még minden veszve, ha szakitás lenne.
2014. febr. 17. 10:29
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

"Ő egyetemre jár én befejeztem a sulit és külfölre költözöm a szüleimmel és félek, hogy ezt nem birná a kapcsolatunk."

Nem mondod? És hova költöztök?

Te tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak megjátszod?

HA elhagyod az országot, akkor mit gondoltál mi lesz? Távkapcsolat? Vagy majd utánad költözik ha végzett a sulival addig meg cölibátust fogad? Ennek a kapcsolatnak akkor is vége lenne a költözéssel ha ti vagytok a tökéletes álompár. Szakíts.

2014. febr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Bizonyára már jól tudod a választ. Viszont szeretnél megerősítést kapni arra nézve, hogy megfelelően értékeled a dolgot, és jól esne egy kis bátorítás, és olyan érvek, mellyel meg tudod indokolni, és védeni a döntésed magad, és a "párod" előtt is. Ezekből nem kevés akad, még a hitelesség keretein belül is. Fontos, hogy azonos legyen veled, és ne egy bizonytalanság mozgatta lepattintás. Szépen, őszintén le lehet ezt zárni, hogy ne okozzon sérelmet egyikőtöknek sem.
2014. febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hülye szerintem semmiképp nem vagyok. Meglehetne oldani, hogy találkozzunk hónaponta, na meg az egész nyarat együtt tudnánk töleteni, ezt mondjuk egy erősebb kapcsolat biztos vagyok benne, hogy kibirná. Mivel egyik ismerősöm is ilyen távkapcsolatban élt és ma már házasok. Az persze megint más, hogy a mi kapcsolatunkat nem érzem ehhez elég erősnek.
2014. febr. 17. 10:40
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a válaszodat, teljesen ezt érzem amit leirtál.
2014. febr. 17. 10:43
 10/17 anonim ***** válasza:
Aha,szóval minden sz*r,de mi a fészkes fekete fenére vársz akkor?:D
2014. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!