Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Tetszik nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Tetszik nektek, ha egy férfi tud főzni (és mondjuk szeret is), és valamennyire házias, vagy nem?

Figyelt kérdés
Eddig a legtöbb nőtől azt hallottam, hogy bejön nekik, ha egy pasi tud főzni. De nemrég arról olvastam, hogy ez és a háziasság kifejezetten taszít egy-két nőt.

2014. ápr. 18. 17:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Pont én is ezen gondolkoztam: akkor most az összes híres szakács és séf alapból papucs? :)

De vegyünk csak egy hozzám közeli példát, apukám imád főzni, de olyannyira nem papucs, hogy a család nemigen mer ellenkezni semmiben vele.

2014. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
9. és 10. nem arra értettem hogy a szakács férfiak papucsok vagy akik maguknak főznek, hanem hogyha a férfi a barátnőjének főz állandóan azt érezném megalázónak, attól már csak egy lépés hogy ő viselje a nadrágot és én meg a wc-t takarítsam :D
2014. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
bocs, 10. és 11. elírtam :D
2014. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Serintem alap elvárás hogy tudjon főzni.. Soha nem bírtam az életképtelen férfiakat, embereket...

Ha szeret is az csak jó, de nem váom el, hogy főzzön, hiszen én szeretek, sőt ez a hobbim...

De ha én nem vagyok otthon akkor ne kelljen azon aggódnom mit eszik.. Felnőtt emebr,tudja magát ellátni, ehhez a főzés is hozzátartozik, nem csak az étterembenkifőzdében tudja az étkezesét megoldani..


Plusz ugyanannyit dolgozom( sőt többet) elvrom,nhogy a házimukából is ugyanannyira vegye ki a részét..

Ettől nem lesz valaki papucs..a férjem csem az...sőt...:)

2014. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én tudok főzni, szeretek is. Viszont jó ha egy pasi nem életképtelen( tud főzni magának ha kell, és nem él mocsokban, ha pl az asszony elmegy szülni...), meg úgy egyáltalán.


És azért is jó mert így nem kell mindent megmutatni...tud magától takarítani, mosogatni stb...megosztott házimunka!

2014. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!