Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi lenne a véleményetek, ha a barátotok elsírná magát nektek?

Figyelt kérdés
semmi konkrét dolog miatt, csak mert mondjuk felgyülemlett benne...

2014. ápr. 19. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Aranyosnak tartanám. Megölelném, megcsókolnám. Nagyon cuki dolog, amikor egy fiú sír. <3
2014. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2%
"Ezt a balféket.Inkább keresek magamnak egy alfahímet."
2014. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tényleg attól függ, hogy miért. de ha nem történt semmi, csak úgy elege van, akkor nem tenne rám túl jó benyomást.

Mondjuk az is tény, hogy én már öreg vagyok, 20 alatt lehet, hogy még aranyosnak találtam volna.

2014. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmit, ha tényleg okkal sír, akkor megvígasztalnám. De azért ne legyen hisztis férfi.
2014. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Költőnő? ***** válasza:

Attól függ miért.

Nem vagyok ellenére a ffi könnyeknek, de azért van határ.

2014. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Mr. Truth ***** válasza:
0%
Férfi ember nem sir... A gyengék sirnak csak de azok később elhullanak
2014. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Kezdetben nem zavart amikor sírt a párom de most már kezd elegem lenni belõle. Legalább kétszer annyit sír mint én. Elég kiábrándító.


19/L

2014. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem zavar. A sírástól megkönnyebbül általában az ember, tök mindegy mi az oka, ha úgy érzi sírnia kell, akkor sírjon, én meg szívesen megvigasztalom, ha tudom.


Bár fura, már általában iszonyúan irritál, ha valaki nekiáll bőgni a közelemben, legutóbb húgomra is csak rászóltam, hogy menjen már át a másik szobába, ne itt bömböljön az orrom előtt. De a barátom nem zavar, neki szabad sírnia.

2014. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mi minden gyülemlett fel benne? Csip-csup ügyek miatt vagy komolyabb dolgok miatt?

Biztos zavarba jönnék, de igyekeznék megvigasztalni és segíteni neki.

Csak ne sírjon többet mint én :)

2014. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
volt ilyen 1-2-szer, a lány aranyosnak találta.
2014. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!