Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi lenne a véleményetek, ha a barátotok elsírná magát nektek?

Figyelt kérdés
semmi konkrét dolog miatt, csak mert mondjuk felgyülemlett benne...

2014. ápr. 19. 16:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 De cuki lehetsz. :)
2014. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Megvigasztalnám! Nem bírom a gyenge pasikat, annyira, de megvigasztalnám, és segítenék neki.
2014. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne semmi gond belőle. Azért ha csak felgyülemlett benne, akkor több konkrét dolog nyomhatta a szívét, lelkét. Szóval megérteném, és ha nem is mondaná el, akkor is sírhatna a vállamon. :)
2014. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Miért ne sírhatna egy férfi?! Nekik nem lehetnek érzelmeik vagy mi?! Volt hogy a párom elsírta magát, amikor összevesztünk és azt hitte hogy elhagyom. Volt, elkezdte mondani hogy mennyire szeret (csak úgy spontán, több év után) és láttam hogy már könnybe is lábad a szeme...Szerintem abszolut nem gáz ha egy férfi sír...Persze azért olyanért ne sírjon, mert elfogyott a hajzseléje...:D


L24

2014. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 91212321 válasza:
A barátommal most eléggé elbeszélgettünk a problémáinkról, ami az h egyik nap úgy ébredtem h nemigazán vannak érzéseim pedig előtte nap még teli voltam a szerelem érzésével de tudom h szeretem és próbálom visszahozni az érzéseimet. Mikor ezt beszéltük meg és mondtam h nagyon szeretem ettől függetlenül csak most nem érzem és nagyon sokat sírt ahhoz képest h előtte kb sosem de megvolt rá az oka és azt mondta azért mert nagyon fél hogy elveszít. Nagyon aranyos dolog tőle és éreztem hogy nagyon szeret mert ebből látszik hogy igazán őszinte érzései vannak. Szerintem is csak akkor sírjon egy férfi ha megvan rá a valódi oka,az is elég ok ha csak úgy felgyülemlett benne. De mint az egyik válaszban volt hogy azért mert elfogyott a hajzseléje az viszont tényleg kiábrándító. Emellett az is lényeg hogy ne rendszeresen, sokszor sírjon. Persze ha van olyan időszaka hogy több a probléma az még elmegy ha akkor sokszor, még vége nincs annak az időszaknak. Mindenesetre ha a barátnő eléggé ismeri a barátját és az nem egy olyan gyakran sírós típus akkor biztos hogy elfogadja és megvigasztalja(én ezt tenném).
2014. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!