Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez így normális, és én gondolk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális, és én gondolkodók rosszul?

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem nem dolgozik a férje tartja el, pontosabban besegít a férje vállalkozásában. Amióta abba hagyta a sulit mindig dolgozott Jól élt. A férje vetette fel, hogy ő is maradjon otthon mint ahogy a legtöbb barátja felesége. De ő nagyon sokat segít a férjének, én tudom, látom.

Ami zavar, az az hogy bármit kap a férjétől, napokig mondja hogy nézzd mit kaptam 3000ftos felső, 5000ftos cipő semmi extra csak olcsó cuccok. Ellenben a férje 30000ftos Lacoste pólók, 70000ftos pulóver.

Nyáron 55000ftos napszemüveg , az unoka tesom meg ingyen választhatott magának 9000ftos napszemüvegekbol mert a férje szemüvege melle ez járt ajándékba.

Nem kelle mindketten egyformán kapniuk?

Akkor mi értelme volt otthagyni a jo munkáját?

Amikor ezt elmondtam neki, azt mondta ez van hiába is szólna nem venne neki drágább dolgokat.


2013. szept. 3. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a nem normális, hoyg ha közös kasszán vannak és/vagy dolgozik ő is a vállalkozásban, miért nincsen nekei ezen az alapon SAJÁT pénze, amiről ő dönt? Mi az, hogy A FÉRJE VESZI NEKI?

Ezt meg kellett volna beszélni az elején, hogy oké, de akkor hogy osztjuk el a pénzt, ami felett én rendelkezhetek?

2013. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a holmikat miért a férje veszi neki? Én nem engedném, hogy nekem vegyen, nem tudhatja, tetszik-e vagy sem.

Amúgy elég érdekes az anyagiak eloszlása, de láttam/látok ilyet családon belül is, úgyhogy meg sem lep a férfiak önzése.

2013. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezt komolyan mondod?

Szóval a nőnek elég a 3000ftos póló a hervisbol akciósan, a pasi meg 29900ftert vegyen egy markasat. De miért érdemel a nő kevesebbet?

2013. szept. 3. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A férj úgy gondolkodik,hogy azért nem érdemel a nőci többet,mert nem dolgozik,csak otthon lopja az időt,ami persze valószínű,hogy nem így van.
2013. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:) az orromat nem régen operáltak, ez most jo volt.


Együtt mennek vásárolni általában, a pasi számlájára megy a pénz.

A unoka tesom kérhet de csak "normális" dolgokra. Kaja, biztosítás ....

Csak amikor találkozunk akkor mindenkinek külön elmondja hogy a férje milyen kedves volt es ezt azt vett neki. Vagy ha o nem akkor a férje mondja hogy mutasd meg szívem a cipőt amit vettem neked (deichmanba akciósan )

2013. szept. 3. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális, elég szemét a férj. De ha a feleség besegít a vállalkozásban, akkor dolgozik nem?

A feleség helyében én keresnék magamnak egy normális melóhelyet. (Meg egy normális pasit.)

2013. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezért kell ezerszer is meggondolni azt, hogy valaki vállalja-e, hogy otthon marad, és hivatalosan nem dolgozik, főleg, ha előtte jó munkahelye volt.


Ez így nem normális, hiszen te is érzed.

2013. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Az sem normális, hogy ilyen dolgokra annyit költ az a férfi magának. Egy igazi gazdag ember ésszerűen költ, és nem költ fölöslegesen. Egy igazi intelligens gazdag ember nem a márka szerint választ ruhát, hanem az alapján, hogy arra szüksége van-e vagy sem. És nem azért lesz rá szüksége, mert másnak is olyan van. Az unokatesódéknál nem az a megoldás, hogy akkor neki is vegyen drágább cuccokat, hanem az, hogy fogják vissza magukat mindketten, és ha annyit dolgozik a férjének, akkor legyen normálisan saját fizetése is. Ne a férje dobja neki a csontokat, mint a kutyának, hanem saját maga dönthessen arról, mire van szüksége.
2013. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az sem normális, hogy ilyen dolgokra annyit költ az a férfi magának. Egy igazi gazdag ember ésszerűen költ, és nem költ fölöslegesen. Egy igazi intelligens gazdag ember nem a márka szerint választ ruhát, hanem az alapján, hogy arra szüksége van-e vagy sem. És nem azért lesz rá szüksége, mert másnak is olyan van. "


És te azt honnan veszed, hogy azért választja, mert másnak is olyan van? Meg hogy nem normális és nem ésszerű? Mert NEKED nem lenne azért, ezért szerinted másnak se lehet? Érdekesen gondolkodsz hallod-e.


Szerintem picit Hamupipőke helyzetben van a nő. Nálunk én vagyok az arany tojást tojó tyúk, de mindig a legjobbat nézem a férjemnek, nem azt, hogy jó lesz az neked ennyiért is. Ugyanolyanokat nézek neki is, mint magamnak. Mikor meg úgy volt, hogy neki volt pénze, akkor meg ő meg azt nézte hogy nekem legyen magát leszarta.Szerintem egy férfi ilyen, nagylelkű és gondoskodó. Nem olyan, hogy muszájból odavet valamit a nőnek és még hajbókolni is kell érte.

2013. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen megkülönböztetés nem normális párkapcsolaton vagy családon belül.
2013. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!