Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A batátomnak tegnap szex előtt oan furcsa ízű, szagú volt a pénisze. Megcsalt? Vagy valami betegség?

Figyelt kérdés

( Ilyen kotús szagú volt vagy nem is tudoom mihez hasonlítsam:S)

Lheteséges h másik csajjal volt előttem nemsokkal vagy valami kisebb fertőzés miatt van ez vagy mi lehet az oka?


2008. júl. 26. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
hät valoban lehet hogy mässal volt..hisz ha fertözése lenne akkor mär elötte is érezted volna én szerintem mär napokkal ezelött egy kis szagot,,,nem pedig ilyen hirtelen és ilyen erösen ahogy irod.ez a nem tudod mihez hasonlito szag..akkor szokott lenni ha szex van és nem mossa meg .fertézés miatt is,de akkor valoszinü mär éRezted volna elötte is.nem hiszem hogy hirtelen most kapott el valamit,és mär ennyire lehet érezni a szagot is:;S:(:(:(:(:
2008. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
az elsö vàlaszado vagyok....sztem szexelj vele,és ne mossa meg utäna vagy ne fürödjön 3-4 orät..és sagold meg neki valahogy...és akkor kiderül...hiszen ha olyasmi szag volt mint akkor akkor valiszinü megcsalt sajnos:(.hiszen hiäba vagy te is tiszta ,igényes..szaga akkor is van szex utän pär oräval ha nem mossa meg.a mäsik pedig.ha fertözése van akkor érezned kéne ma is..holnap is...bla bla.
2008. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

köztudott, hogy a fiúk pisilés után nem nagyon használnak wc papírt. így az utolsó csepp, amit leráznak, minimális mennyiségben a péniszen marad.

ha meleg is van ráadásul, és úgymond befülled, csak erősíti, a már amúgysem kellemes szagokat.

erre is gondolj.

próbáld csak ki, hogy te se törlöd meg, és melegbe, izzadva, nálad hasonló hatás érhető el.

ha nem tapasztalsz gyanús jeleket a megcsalásra, ne gondolj egyből a legrosszabbra.

2008. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem azt hiszem hasonlót,és nem volt kellemes érzés szopni,és biztos nem csalt meg...Az előttem levő válasz szerintem kézenfekvő.Szerintem ezért érezted.
2008. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok és használok épp ezért wc papírt. Ilyen ritka lenne?
2008. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hmm, lehet...:)
2008. júl. 26. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mindjárt megcsalásra gondolj, ennyire bízol benne? :( Szerintem csak simán befülledt neki,vagy tényleg az utolsó csepp pisi után és azért, nem kell mindig a legrosszabbra gondolni :)
2008. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!