Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom vett ma egy kocsit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom vett ma egy kocsit, és mostanában elég sűrven beszél róla, és néha már más téma nincs is hanem az a kocsi:S Meg mikor hívom mindig nem ér rá mert a kocsival van elfoglalva! Szerintetek már nem kellekk neki? Vagy ne gondoljak semmi ilyenre?

Figyelt kérdés
Am 1 éve és 1 hónapja vagyunk együtt!!!Mert mikor felhoztam neki hogy az a kocsi már fontosabb mint akk megharagudott és azt mondta hogy nem fontos neki semmi sem, annyira mint én!
2009. dec. 22. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi majd megunja:) Minden férfi álma ,hogy vegyen autót és ez most egy nagy dolog az életében.
2009. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne butáskodj!Egyszerüen örül az autónak ami érthető is és ezt szeretné veled megosztani!Nyugodj meg egy autóra nem fog felcserélni ne butáskodj!De azért másról is beszél nem?Meg amikor hivod ő biztos azzal van elfoglalva tudod bütyköli
2009. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnálatos! Talán még nincs semmi veszve!

Amikor senki nem látja, egy-egy adandó alkalmommal azért kicsit billetsd keréken, hogy tanuljon egy kis tisztességet!:)

2009. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki időt, meglátod lassan magától elkezdi majd hanygolni a kocsit, és érezni is fogod, hogy te vagy neki a legfontosabb. Most teljesült élete egyik legszebb álma, lett egy saját autója. Olyan, mint a kisgyerek, aki megkapja azt, amiről már régóta áhitozik...Szinte minden percét (jelen esetben) az autóval tőlti, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy téged ne szeretne.

Egy ötlet: találj ki olyan közös programokat, ahová kocsival lehet menni...vagy csak úgy kocsikázzatok a városban.

2009. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
jaj enmár. egy pasinak egy kocsi az nagy öröm ha végre meglett. a kezdeti lelkesedés pedig hihetetlen nagy. ezmajd előbbutóbb alábbhagy. nehogymár egy kocsira legyél féltékeny.
2009. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ez a csoda sem tart 3 napnál tovább. Ki kell bírni, lehetne rosszabb is.
2009. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andrewka ***** válasza:
100%

Én is vagyok annyira kocsi bolond mint a barátod. Sajnos még nem tudtam megvenni az első saját kocsimat de nem állok tőle távol. Votl barátnőm így is sokallotta amit a hirdetések, forumok böngészésével töltök. De aztán megszületett a keresztlánya... Na aztán én sokkal jobban el lettem hanyagolva mint bármelyik nő akár egy Ferrari mellett is.


22/f

2009. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős a dolog :) A pasim 3 éve megvette álmai autóját és akkor ő is teljesen oda volt meg vissza...akkor mindenkinek ő volt a sofőrje,mindenkit elvitt mindenhová,még a "szomszédba" is azzal ment...ez tartott úgy 1,5 évig,de most már nem új dolog neki,szóval már nem a kocsi áll az első helyen...(Most motrot akar venni...)

Kitartáááás! :)

2009. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!!:D Így mostmár sokkal jobban érzem magam:D
2009. dec. 26. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!