Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk és mégis adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk és mégis adott ajándékot, de most meg visszakéri?

Figyelt kérdés

ez milyen?


szakítottunk,nem is beszéltünk meg semmi 3 hónapig,de karácsonyra adtunk egymásnak ajándékot...tőle egy drága telefont kaptam,amit most meg visszakövetel


most mit kéne csinálnom??



2014. ápr. 19. 23:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mivel még mindig fizeti. Ilyen esetben azért elgondolkoztató. Ugyanis van szíved megtartani azt amit jelenleg is fizet? Miért nem kértél autót részletre? Azt hadd fizesse vagy 5 évig. Szerintem add vissza a mobilját. Ha nem vagy képes rá akkor te is egy smuci vagy. Gondolkozz hisz még fizeti. Nem az hogy jogos vagy sem hanem ne smuciskodj vele.
2014. ápr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is add vissza neki, ha még fizeti, de akkor felesleges volt neki neked adnia. Az exem amikor szakítottunk akkor vissza kérte a görkorit, amit tőle kaptam ajándékba. Vissza adtam neki, legyen boldog vele.
2014. ápr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!