Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

exbarátnőm szakított a barátjával

amíg külön voltunk minden nap beszéltünk

és most kérdeztem mért nincs még barátnőm

és kérdezte h kedvelem e még

de csak tegnap szakítottak és a barátja mondta h hibát követett el és még szereti szal még ő is tuti többet érez iránta de mondta h majd keres egy újat

és én a kérdésére azt akarom felelni hogy: -nem nem kedvellek még ugyan úgy szeretlek mint azelőtt és akármi is történt míg külön voltunk akkor is szeretlek sőtt még talán jobban is


jó ötlet?


2009. dec. 22. 17:54
 1/4 A kérdező kommentje:

én 16F ő 15L

és bocs a helyesírásért nagyon siettem + remeg a kezem az idegtől

2009. dec. 22. 17:55
 2/4 A kérdező kommentje:
jah és azért nem akarom ezt mondani most neki mert még csak most szakítottak
2009. dec. 22. 17:55
 3/4 anonim válasza:
Tudod,hogy mindennél jobban szeretlek és én soha nem bántanálak meg.Nem akarom,hogy szenvedj,de azt sem mondhatom neked,hogy engem válassz helyette.Ez a te döntésed de tudnod kell,hogy én boldoggá tudnálak tenni,ha hagyod.
2009. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérjük a privát üzenetet ne itt beszéljétek meg. Köszönjük.

Egyébként csatlakozom. Én is boldoggá tudnálak tenni. Írnék neked szerelmes verseket. :DDDDD, dalolnék az ablakod alatt... salalalaláááá .... masztiznék előtted, ha akarod. Fröccs-fröccs. :DDDDDD Főznék neked teát (mást nem tudok ugyanis), írnék neked egy három felvonásos operát. :)

Na mit szólsz? :)

2009. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!