Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl jó hozzám? Tökéletesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó hozzám? Tökéletesnek érzem.

Figyelt kérdés

Adott egy fiatal, kedves, értelmes férfi. Szinte nem is tudok negatívumot mondani rá, mindenben számíthatok rá. A művészetek pártolója és emellett nagyon vonzó is. Ráadásul a tanulmányai során is jól teljesít. Én pedig csak egy átlagos lány vagyok. Nem érzem magamat elégnek hozzá képest. Szerintetek is csak félre kellene állnom?

Nem csak elvakult vagyok vele kapcsolatban, bár úgy tűnhet.


2014. ápr. 20. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érdemled meg.
2014. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne halgass az első válaszolóra.. ha jól megvagytok egymással, akkor kár lenne eltaszítanod magadtól a srácot csak azért, mert jobbnak érzed őt magadnál
2014. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!