Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon visszajön hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon visszajön hozzám?

Figyelt kérdés
Az van hogy együtt voltam barátommal 10 hónapig és ő már mással találkozgat vagy jár már nem is tudom. A barátaim akik ismernek minket mind azt mondja hogy visszajön mert fontos vagyok neki meg úgyse talál jobbat stb.. Nagyon sokszor szakítottunk de mindig kibékültünk most 2 hete vagyunk külön. Múlthéten 2szer is intim viszonyba kerültünk de most megint csúnyán váltunk el.. Szerintetek ?

2014. márc. 25. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Deédes :)
2014. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy se veled, se nélküled viszony, aminek csúnya vége lesz. egy darabig (hónapokig, nem napokig) legyetek külön, és ha utána még akarjátok, akkor mehet, ha pedig nem, akkor legalább jobb, hogy vége. egy kis távolság nem ártana, hogy letisztuljon, ki mit szeretne, mit érez.
2014. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!