Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki azt gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki azt gondolta, hogy sohasem fogj megcsalni a párját, és mégis megtette?

Figyelt kérdés
Mi vezetett ehhez a tetthez?
2014. ápr. 20. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Én azt gondoltam, hogy sosem. Azt egy lány felajánlotta - akivel felületes, kimért viszonyban voltunk - teljesen váratlanul, hogy velem lefeküdne... és megtettem, többször is.
2014. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Ajj milyen mocskok vannak a vilagban... Jon egy punci es rogton eldobjak az agyukat. Undorito
2014. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es ez fordítva is igaz. Azt is undorítónak tartod?:D Vagy az már normális? Ej de mocskos ez a világ.
2014. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. Volt már olyan, hogy rossz volt már a kapcsolatunk nem voltam már szerelmes. Jött egy másik srác és jól éreztük magunkat együtt de csak beszélgettünk, meg néztünk egy filmet, nem történt semmi (pedig történhetett volna bármi). De amíg együtt vagyok valakivel nem tudnám megcsalni. Így is már bűntudatom volt csak mert jól éreztem magam egy másik srác társaságában. Vége is lett annak a kapcsolatomnak nem sokára mert már tényleg nem működött de akkor sem voltam úgy mással amíg ki nem mondtam, hogy ennyi volt.

Ha szeretek valakit akkor miért is csalnám meg? Ha meg már nem szeretem akkor is tisztelem annyira, hogy előbb szakítok vele, és csak aztán kezdek mással. Ez így fair szerintem.

23L

2014. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gerinccel születtem, így se csajmágnes sem milliomos nem lehetek az életben!
2014. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!