Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Elvesztettem párommal szemben a biztonságérzetet.

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt.Soha sem voltam mellette igazán boldog, de most egy ideje már teljesen elvesztettem a biztonságot :/ mondtam neki is, hogy teljesen úgy érzem, hogy itt van velem de nem az enyém, nemnagyon akarta oldani a dolgot, meg is értem azért ,nincs jelenleg munkája és sok kiadása volt autója miatt és ezért kicsit "szomorú".Elhagyni nemtudom, már akartam de ha nincs velem hétvégén úgyérzem magam, mint valami élő halott, mit tehetnék, hogy jbb legyen? :( 19l

2014. ápr. 20. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerezz hobbit és barátokat és nézz körül, mert hát itt gondok vannak.
2014. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ez a gond ,hogy nemtudok :/
2014. ápr. 20. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
De tudsz, minden fejben dől el.
2014. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nemtudom milyen hobbira gondoltok,de maradjunk annál, hogy sulizok és nincs pénzem...
2014. ápr. 20. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!