Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HOl van az a lány, aki el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOl van az a lány, aki el tudna fogadni és képes lenne szeretni engem, ronda, alacsony fiúként is?

Figyelt kérdés
Fura, de elég csúnyán csalódtam egy kifejezettem csúnya lányban. Pedig azt hittem, hogy egy csúnya lány majd jobban meg fog becsülni, de nem, előtte egy gyönyörű lánnyal voltam és ő sem bántott meg így, mint ő. Ez a csúnya lány nem csak, hogy lekoptatott, de még csókolózni sem volt hajlandó velem, pedig egy szép lány előtte lazán smárolt velem, sőt... Azt hiszem mégsem kéne csúnya lányokkal próbálkoznom, pedig csúnya fiúként én már elfogadtam, hogy nekem csúnya lány való, mégis ezek után, annyira nem tudok bízni már egy csúnya lányban sem, de közben vágyom én is a szerelemre, szeretetre, de ezek után hogyan bízhatnék meg egy lányban is, hol van az a lány, aki tudna szeretni a maki füleimmel, vaskos burgonya orrommal együtt?!
2014. ápr. 20. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Basszus mikor fogjátok már fel, hogy az, hogy te kinek tetszel, NEM attól függ, hogy te hogy nézel ki.
2014. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

CSak a pénz számit! (:

ezért kell sokat tanulni.

2014. ápr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1-es, akkor szerinted miért kopott le hirtelen, alig a találka után fél órával? Érdekes a szép lánynál még én mondtam, hogy menni kéne lassan és még ő kérte, hogy maradjunk, aztán utána smároltunk.
2014. ápr. 20. 23:36
 4/16 anonim ***** válasza:
akkor lehet a szép lánnyal kellene maradnod...
2014. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"... aki tudna szeretni a maki füleimmel..."


Ez nagyon aranyos. :'D

Szedd össze magad fejben, de sürgősen.

2014. ápr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem olyan srac tetszik akinek maki fule van es nagy orra es nekem megis tetszik sot szeretem is nagyon es szerintem egyaltalan nem a kulso szamit mert ha nem ismernem a sracot soha a budos eletbe nem szerettem volna bele....
2014. ápr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Basszus mikor fogjátok már fel, hogy az, hogy te kinek tetszel, NEM attól függ, hogy te hogy nézel ki."


Nem a f@%!szt... már elnézést.

2014. ápr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7, Szerintem fuss neki még egyszer és gondold át újra.
2014. ápr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos már ő más fiút szeret, jelenleg nincs senkim...
2014. ápr. 21. 00:56
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves #8!

Nem kell újra nekifutnom semminek, az elmúlt 20 év alatt jócskán volt időm/alkalmam tapasztalatot szerezni ezen a téren. Igaz, most szépen általánosítok, de csak abból a mintából tudok meríteni, amit ismerek.

2014. ápr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!