Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két fiú közt vagyok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiú közt vagyok, nem tudom eldönteni kit válasszak!?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 éve van barátom, nagyon szerelmes voltam, de én már ugy érzem hogy nem vagyok már szerelmes. Szerintem már kiábrándultam belőle, mert az elmúlt két évbe a poklot éltem át vele, nagyon csúnyán beszélt velem, nem tisztelt egy cseppetse, igérgetett jobbra balra, nem mentünk sose sehova, mikor elkezdek beszélgetni hozzá egyáltalán nem érdekli amit mondok, nem tudok már semmit megbeszélni vele ugy érzem. De mostanában pedig mintha elvágták bujik hozzám 50x elmondja hogy szeret mindent megtesz értem ugymond. De valahogy én már nem ugy kötödök hozzá, már lehet hogy megszokás??


ÉS van egy fiú 1 hónapja ismerem kb.. mindennap beszélgetünk. állandoan verseket ir nekem, körbe udvarol hogy vele minden jó lesz!! Én még sose csináltam ilyet ezelött hogy mással beszélgessek a barátom hátamögött..De viszont megcsalni nem akarom.. ezért kérem a segitségeteket!!!



2014. ápr. 21. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a barátod nem szereted, az új fiú meg izgalmas, és szerinted nála van az aranytojás is.

vajon melyiket válaszd...

2014. ápr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Őszintén mond el a barátodnak az érzéseidet és tartsatok szünetet,de úgy, hogy te belekóstolsz az új "gyümölcsbe". Ha nyitott a srác, belemegy. Persze az új pasival is közöld a tényeket. A lényeg az őszinteség: úgy minden megoldható.
2014. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem túl reális, hogy elmondja a barátjának, hogy ki akar próbálni mást is, aztán ha nem jön össze, visszamegy hozzá.
2014. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az nem opció, hogy ha a mostanival nem jó, akkor szimplán szakítasz és vársz, hogy mi lesz? Ha az új srác nem lenne, akkor maradnál a régivel? Ha nem szereted, akkor szakíts, és aztán majd eldöntöd, hogy kell e az új. Nem csak az létezik, hogy vagy a régi, vagy az új, olyan is van, hogy valakinek épp nincs pasija.
2014. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A másodikat.Mert ha még mindig szeretnéd az elsőt,nem lett volna a második.
2014. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az uj mindig izgalmasabb. A kérdés h megéri-e az ujert feladni a jenlegit. Ne ugy donts h milyen lesz vele, mert 2 ev mulva sztem ugyan ide juttok... Ha letudod valasztani azt h uj és régi, és ugy értékelni a 2 embert akkor. De azt is nézd h az egyik el akar csabitani, tehát maximumon pörög, a mostani pedig bizik benned h nem csalod meg, valamint szereted és ezért nem kell nagyobb erofeszitest tennie.


Lehet h izgalmasabbnak es erdekesebbnek tunik az új, de ne dobd magad mögé ezt a pár évet se. Akkor hagyd ott a régit ha tényleg megbánt sokszor, kiabál veled ilyenek... Egyébként ami új az is régi lesz egyszer és ha bekerülsz egy ilyenbe h pontosan 3 évente váltogatod a partnereid kicsit érdekes lesz. Tehát sztem csak akkor válts ha több hátrányod származik a jelenlegibol, mimt elonyod. De a dontes mint mindig most is a tied.

2014. ápr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én már nmostanába mindig mondom kicsit legyünk külön.. egy kis szünet.. de nem enged el!!!

De akkorse lesz minden olyan már mint régen, én már nem tudok ugy közeledni hozáá!!

2014. ápr. 21. 10:26
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg sztem félek a változástol.. :)
2014. ápr. 21. 10:38
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ebben a helyzetben vagyok, mint te.


Nem tudom, kit válasszak... Lehet, hogy a barátom meg is csalt, bizonyítékom nincs, de vannak fura dolgok...


Szeretem a páromat és nem tudnám,nem akarnám megcsalni...Viszont ott az új... Nehéz...


De a biztosat otthagyni a bizonytalanért...Megéri-e?

2014. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Az 5. vagyok.Ne félj váltani,én egy 12 éves kapcsolatot adtam fel egy újért,bár korábban tettem volna.Az utolsó 3 év már csak megszokás volt.Nagyon nehezen engedett el,de sikerült!Most,40 évesen találtam meg az igazit.Sok sikert Neked!
2014. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!