Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két fiú közt vagyok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiú közt vagyok, nem tudom eldönteni kit válasszak!?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 éve van barátom, nagyon szerelmes voltam, de én már ugy érzem hogy nem vagyok már szerelmes. Szerintem már kiábrándultam belőle, mert az elmúlt két évbe a poklot éltem át vele, nagyon csúnyán beszélt velem, nem tisztelt egy cseppetse, igérgetett jobbra balra, nem mentünk sose sehova, mikor elkezdek beszélgetni hozzá egyáltalán nem érdekli amit mondok, nem tudok már semmit megbeszélni vele ugy érzem. De mostanában pedig mintha elvágták bujik hozzám 50x elmondja hogy szeret mindent megtesz értem ugymond. De valahogy én már nem ugy kötödök hozzá, már lehet hogy megszokás??


ÉS van egy fiú 1 hónapja ismerem kb.. mindennap beszélgetünk. állandoan verseket ir nekem, körbe udvarol hogy vele minden jó lesz!! Én még sose csináltam ilyet ezelött hogy mással beszélgessek a barátom hátamögött..De viszont megcsalni nem akarom.. ezért kérem a segitségeteket!!!



2014. ápr. 21. 08:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Örülök, hogy helyesen döntöttél! :)

Bárcsak nekem is könnyen menne... De szeretem a barátomat. :( Egyik pillanatban nagyon figyelmes, a másikban meg le se.... Megszakad a szívem. :(


Kérdező, majd légyszi írd meg, mi lett Veled!

Köszi!

2014. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Még mindig nem tudom eldönteni, már találkoztam is azzal a fiúval..

De nem csaltam meg a barátomat.. én is igy vagyok vele egyszer figyelmes velem azután meg nemis foglalkozik velem.. én nem tudom hogy szeretem e.... még hozzá megy ki külföldre dolgozni is...

2014. ápr. 27. 17:27
 13/14 anonim ***** válasza:

Mennyi időre?

Te nem mész vele?

2014. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Évekre tervezi, nem mert én még tanulok :)
2014. ápr. 28. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!