Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év után elkezdtem érezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után elkezdtem érezni a barátnőmön, hogy követelőző és hisztisebb lett. Hogyan adhatom finoman a tudtára, hogy én nem akarok a későbbiekben házisárkányt?

Figyelt kérdés

Most költöznénk új lakásba (lehet 1 év után korai, de nagyon szeretem) és észrevettem elkezdett hisztizni (finoman, de akkor is az), ha valami nem úgy lesz a lakásban, ahogy Ő akarja. Mert neki elképzelései vannak mindennel kapcsolatban. Egy kicsit most megijedtem. Mert ha 25 évesen ilyen nagy igényű és elvárású, mi lesz később?

Próbáltam neki elmagyarázni, valamennyire megértette, de már más dolgokban is észrevettem, ha nem úgy van ahogy Ő akarja, bevágja a durcit.

Ez miattam van, az én hibám vagy a nők ilyenek az idő előrehaladtával?


2014. ápr. 21. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hallod, fixen van valmi oka annak hogy hisztizik, valamitől ideges, könnyen felhúzza magát az apróságokon is. De lehet hogy csak a költözködés miatt van.
2014. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem a Te hibád, nem ilyenek a Nők, s Te barátnőd ilyen! Gondold meg. Ha most ilyen, mi lesz ha feleségül veszed netán. Vagy észhez tér, vagy én menekülnék a helyedben.
2014. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Nem a fenét nem , a nőők pontosan ilyenek, ha valami nem úgy van ahogy ők szeretnék bevágják a hisztit,veszekednek, megőrülnek.

Ennyi, csak rosszabb lesz.

2014. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 meme23 ***** válasza:
Gondolj bele, az ilyeneknek fog állandóan "fájnia feje", aztán majd engedélyt kell kérned, hogy találkozhass a barátaiddal. Hidd el, ez csak egyre rosszabb lesz. Rá dörrentesz, vagy összekapja magát, vagy a cuccait.
2014. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jelezd vissza még egyszer, nézd meg hogyan reagál rá.
2014. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a nőknél ez az egész költözködés fontos. Legalább egy sarok legyen, amiben ő dönthet, és a többi részben 50-50% legyen az ő és a saját döntésed, meg persze legyen magadnak is egy fiú sarkod.
2014. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert megengedted, hogy rád másszon. Akkor vesz vissza, ha lássa, hogy nem minden van úgy, ahogy ő akarja. Legyen már tököd :)
2014. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással egyikőtöknek sem jut soha más nő, mint házisárkány, nem fura? Nem lesz egy nő magától hisztis, de gondolom az már eszetekbe sem jut, ó teremtés koronái, hogy ha a nőtök megváltozott, akkor arról TI tehettek? :D
2014. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
Nem minden nő ilyen. Akarnok pitsa. Tipli.
2014. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:
Puhap*cs lettél és valahol kiadtad a kezedből a gyeplőt, most iszod a levét.
2014. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!