Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy friss párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy friss párkapcsolatban muszáj minden nap beszélnünk? És milyen arányban keressük egymást?

Figyelt kérdés
Dolgozunk mind a ketten, főleg hétvégenként találkozgatunk, de hét közben is párszor egy kis időre. Az eddigi kapcsolataimban minden nap találkoztam az adott párommal, minden szabadidőnket együtt töltöttük kb, de akkoriban még nem dolgoztunk és barátaim sem nagyon voltak, ahogy a hobbijaim sem kötöttek le nagyon... most meg azért teljesen más a helyzet. A mostani párom elég elfoglalt, főleg miatta nem tudunk találkozni gyakrabban, de nem is az, hogy nem tudunk, hanem elvan így is, hogy csak ritkábban találkozunk. Ettől még szerelmesek vagyunk... mégis nekem ez kicsit furcsa így az eddigieket tekintve. Ettől nem lesz kevesebb, vagy több egy kapcsolat, ugye? És 50-50 %-ban illene keresni egymást, vagy várjam inkább, hogy a pasi keressen?
2014. ápr. 21. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs rá recept
2014. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban ráér, az keresse a másikat. Szerintem a kapcsolat elején sokkal jobban összekovácsolja a párokat, ha ritkábban találkoznak.
2014. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Moszuke ***** válasza:

nincsenek erre szabályok.

nem ettől fog eldőlni a kapcsolat tartóssága, hogy ki keresi a másikat hány százalékban...

ha van kommunikáció és összeilletek akkor el lesztek jó ideig.

ha fos az alap akkor tök mindegy mit játszol a százalékokkal meg a heti talik számával vagy a szexel, hobbikkal, bármivel..

a tartós párkapcsolat nem játszmákon alapul

2014. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!