Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a barátom egyik legjobb haverja! :S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Légyszives komolyan válaszoljatok...Szal ne ilyen kössem fel magam meg satöbbi.Szóval a barátommal már lassan 4 éve együtt vagyok, ő volt az első barátom, rajta kívül soha nem volt senkim.Most én 18 vagyok, ő meg 21.Kb 3 hete elmentünk együtt bulizni, ahol ő gyakran egyedül hagyott, és akkor az asztalnál beszélgettem a barátjával, aki nagyon szimpatikus lett nekem, tetszik is meg hasonlók.Láttam hogy nem vagyok közömbös neki, elmentünk táncolni, ki akart kezdeni velem, de nem hagytam a barátom miatt. Pedig nagyon tetszik,sokszor rámír msn-en, de nem nagyon akarok vele sokat beszélni, mert félek, hogy akkor csak egyre több érzelmet táplálnék iránta.Mit tegyek? Szeretem a barátomat, de elbolondított egy kicsit ez a fiú is,szóval...segítsetek! Előre is köszi...
2009. dec. 22. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ülj le és mond el a barátodnak ,hogy mekkora féreg haverjai vannak....Ha a barátoddal akarsz együtt maradni és szereted jah és töröld le az msn-ről a gyereket....Ez az én véleményem.
2009. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De..tulajdonképpen én tehetek mindenről, ő csak nem hagyott"futni" vagy nemtudom hogy mondják.Teljesen magamat hibáztatom miatta, ha meg elmondom neki, tulajdonképpen elmarom őket egymás mellől,és akkor megint én érzem magam rosszul:(
2009. dec. 22. 21:40
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el, kerüld, töröld MSN-ről azt a "barátot". Barátodnak pedig mondd meg, hogy kikezdett Veled, akkor ő is segít benne, hogy ne találkozz a sráccal.

Milyen "barát" az ilyen?


Ez a típusú ember meg a tipikus szarkavaró, aki más kapcsolatát széttiporja, utána meg még belerúg az emberbe, de jó nem lesz vele... Kerüld a fajtáját!

2009. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen..Kerülnöm kéne
2009. dec. 22. 21:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Bármi is volt, az egyetlen megoldás, ha kerülöd - ehhez meg kellhet az, hogy barátod se akarja, hogy találkozz vele.

Nem éri meg egy ilyenért feladni egy jó kapcsolatot... :$

2009. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lehet rám pont az lesz igaz, hogy az elsővel élem le az életem:) De Ricsivel nem akarom összeveszetni:(
2009. dec. 22. 21:46
 7/16 anonim ***** válasza:
Elmarod őket egymás mellől????? És???, Velem volt ilyen bnőmre rányomult egyik haverom. persze bnőm nem viszonozta és elmondta....Mondtam a gyereknek még 1 ilyen húzás és 2 fele baszom a fejét..Persze a gyerek tagadott...Én meg örültem h a bnőm elmondta....Az ilyen nem barát de még haver se .........jah amúgy elsőnek is én írtam.És érdekes módon én miért nem tudnék rányomulni a haverom vagy a barátom csajára???? Mert nem vagyok egy féreg...
2009. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
először is mondjuk nőjj fel...
2009. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fel vagyok én nőve...
2009. dec. 22. 21:48
 10/16 anonim ***** válasza:

Miért kéne felnőnie a kérdezőnek?


Nekem legalábbis semmiből sem jön le, hogy gyerek lenne még. Elbizonytalanodás előfordulhat, ha hajtanak az emberre, viszont a kérdező visszautasította a dolgot. (Még ha úgy gondolja, hogy miatta indult is el az egész, nehéz elképzelni, hogy így összejöjjenek még mellé a dolgok - a srác veszi a jeleket, neki is tetszik a lányka, és még arra is hajlandó, hogy a "barátja" nőjével kikezdjen... - ilyen nincs)

2009. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!