Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire is gondolt pontosan?

Figyelt kérdés
Multkor a pasim fülét nyalogattam, és gynegéden harapdáltam neki... Sziszegett, rángatozott, minden baja volt szegénynek... aztán kb 5 perc után mint akit elvágtak halál nyugis lett... Elélvezett? És ilyet szol, h te nagyon tudsz valamit ha ennyire le tudsz lazítani...
2009. dec. 22. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
egy fülharapgatástól nem hiszem, h elment volna. az kicsit kevés ahhoz.
2009. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De mindig élvezi, ha akár hozzáérek, akkoris...

Azthittem annyira jó volt neki, h elment tőle:$

2009. dec. 22. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem nyúltál le megnézni a boxerét ?:DDD...De ha ennyitől elment háth...ha lefekszel vele készülj ,h lehet elélvez mielött betenné:S:DDD
2009. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jajj, ne már. ne izgulj, jo volt neki, akkor is, ha nem ment el.
2009. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én párom is imádja,ha a fülével játszom.Ez egy titkos erogénzóna lehet. :) Mindig csak a nőknél emlegetik pedig a pasiknál is igen érzékeny. Ahhoz talán tényleg kevés,hogy elmenjen,de ahhoz nagyon jó,hogy meghozza a kedvet a többihez.Szerintem a pasid beindult nagyon. :)
2009. dec. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!