Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK. Mit jelent ez? Nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK. Mit jelent ez? Nem is akar engem, vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés
KB 3 hónapja megismertem egy srácot, már kavartunk amikor mondta h van barátnője. De azt mondta h folytatni akarja velem. Majd le is feküdtünk egymással többször úgy másfél hónapja komolyabb a kapcsolatunk, de még nem szakított a barátnőjével. Volt egy nap amikor egy teljes éjszakát együtt töltöttünk, és nem érdekelte h mit fog mondani a párja. Azt mondta nekem h nagyon kedvel és nagyon szeret velem lenni. Ő keres engem, mindig ír egy sms-t vagy felhív telefonon. De ma azt mondta h a párja lehet h terhes, bár szerinte kicsi az esély rá, de ha így van akkor nem akarja folytatni velem.
2014. ápr. 22. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is nagyon "értékes" lány lehetsz ha 3 hónap se kellett és széttetted a lábad. Másodszor eszed is pont annyi van amennyi látszik, de hát amint az írásodból kiderült nem is ezért van veled a srác. Harmadszor pedig, egy lyuk vagy neki semmi több, bármit is szeretnél belemagyarázni....
2014. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pótlék vagy, csak nem akarod betökélni
2014. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak játszik veled. Ha annyira jó veled, miert nem szakít a barátnőjével...?
2014. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!