Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan beszélnétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan beszélnétek meg barátnőtökkel hogy szeretnétek ha egy picit fogyózna?

Figyelt kérdés
Nekem igy is bejön, és szeretem úgy ahogy van, de szeretném ha egy pár kilóval csinosabb lenne mert szerintem jól állna neki. Csak nem tudom hogy mondjam el neki mert félek, hogy megsértem.
2014. ápr. 22. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
hájas a segged foggyá le
2014. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kérdező ezt nem tudod ugy neki elmondani hogy ne sértődjön meg :D
2014. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fognék egy páncélpajzsot, sisakot a fejemre, fogvédőt a számba, és megpróbálnám túlélni a reakcióját erre a kérdésre.
2014. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Drágám... fogynod kellene egy kicsit!"
2014. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sehogy ezt nem lehet..kezdj el te és akkor lehet hogy majd bántani fogja a hiúságát...
2014. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Enyhe BDSM ürüggyel rávenném, hogy kikötözhessem, majd elmondanám neki finoman, így nem tehet semmiben kárt. Ha egy óra múltán sem nyugszik, befenyegetem hogy hívom Laci böllért. Ha erre sincs semmi változás, szólok a Greenpeaceseknek, berakjuk ilyen nagy vasketrecbe és vagy állatkertbe kerül, vagy kiengedjük valahol jó messze a Börzsönyben.
2014. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg , hogy nem akar e veled sportolni valamit mert összehozna jobban titeket :)

Igy nem bántod meg :)

2014. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy hozd fel, hogy menjetek együtt sportolni. Az kikapcsolódásnak is jó, és nem kell rögtön páncélt ragadni mintha simán a szemébe mondanád :) úgyis jön a jó idő Pl. mehettek túrázni, biciklizni simán közös programnak betudva. Ja, és ha kajáltok ne mekibe üljetek be mondjuk :D
2014. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!