Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HogyAN szerezem vissza?

Figyelt kérdés

Mar eleg reg szet mentunk a baratommal,A volt baratommal, probaltam kibekulni akkor o nem akart, mikor o akart akkor en nem, most megint probalkoztam de nem nagyon beszel velem, en vissza akarom kapni, de hogy csinaljam? Segitsetek

18L


2009. dec. 23. 12:31
 1/6 anonim válasza:
Azért nem érdekled már, mert nem tudsz írni :(
2009. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ekkora hue valaszt is csak te irhatsz. Az irastudtalansag es az h kulon vagyunk ket kulon dolog. Az hogy nem tudok irni az egy dolog, h nem vagyunk egyutt es vissza szerettem volna kapni az egy masik dolog. De hogy a kettonek semmo koze egymashoz az is biztos.Ha nem tudsz mit irni ra jobb lett volna inkabb ne irj semmit, hasznosabb.

Ezek szerint nem csak irni hanem olvasni sem tudok.Mert nem tudom mit irtam rosszul. Azt leszamitva h nem hasznalok neten ekezet jelt. Ha ez van. Es az h elutok egy betut vagy ehez hasonlo szerintem barkivel megeshet.

2009. dec. 28. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd.Ennek már nincs értelme.Várd amíg ő keres újra,akkor még talán van esély hogy újra összejöjjetek.
2009. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy megeshet...MSN-en de tudod mindenhol meg van a "protokoll"

Van ahol ki kell öltözni és nem mehetsz farmerba pl...

Itt legalább normálisan kell írni ahhoz hogy legalább válaszoljanak...Legalábbis törekedni kell rá...

És ne szidd le azt aki ezt szóváteszi...

És használj ékezetet ha tudsz mert elfáradok amire megértem, hogy mit is akarsz írni...

2009. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Ritkán adódik az alkalolm,és gyakran elvész" Ilyen az élet!
2009. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En nem erzem ugy hogy ez az az oldal ahol a tiszteletet meg kell adni annyiba h hasznalok ekezetet. Nem az itteni valaszolokrol van szo, hanem egyes kerdezo valaszara olyan valaszt adnak, h a kerdezo sem koszoni meg. Amig ok nem tudnak tisztelettel es normalis valaszt adni nem erzem ugy h en is meg kellene adjam ezt a tiszteletet. Mikor mindenki tisztelettel valaszolna masok kerdesere akkor uy gondolnam en is hogy jar annyi tisztelet hogy normalisan irok. Egyebkent nem szoktak bele kotni h nem hasznalok ekezetet. Sajnalom aki nem az en velemenyemen van, mindenkinek megvan a sajat maga velemenye. az enyem pedig EZ.
2009. dec. 29. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!