Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy ne így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne így gondoljak vissza az első kapcsolatomra?

Figyelt kérdés
Már egy fél éve szakított velem, nem volt az a nagy szerelem, de mégis csak ő volt az első, akivel jártam. Nem vele volt az első csók, nem is feküdtünk le, nem is jértunk sokáig, de kötődtem hozzá. Nagyon tapasztalatlan voltam, azt hittem, hogy mindent rá kell hagynom, most már tudom, hogy tévedtem. Egyre több dolog jut eszembe, hogy milyen hülyeségeket csináltam, és hogy kellett volna inkább, és így visszagondolva nagyon rossz érzéseim vannak az egésszel kapcsolatban... Nem is nagyon merek mással kezdeményezni, mert félek, hogy nem sikerülne. Mit tehetnék, hogy megváltozzanak az érzéseim ezzel kapcsolatban? Hogy gondoljak úgy vissza az első kapcsolatomra, hogy ne legyek rögtön szomorú és dühös? Tudom, tanulnom kellene belőle, és elfelejtenem, max a szépre emlékezni. De hogyan? 17/L
2009. dec. 23. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
3 éve egy csajjal kib*sztam, mert nem jöttünk össze. Azóta is szégyellem magam, ha rágondolok. Gerinctelen aljas kis k*csög voltam. Emlékszem még rá, ezért nem teszem meg mégegyszer. Én így tanultam a hülyeségeimből.
2009. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a legcélravezetőbb egy másik kapcsolat lenne. Az újban bizonyíthatnál mgadnak, nem követnéd el újra azokat a hibákat, hisz tanultál az előző kapcsolatodból. Ne félj a kapcsolatoktól. Fiatal vagy még (azt hiszem: D) sok lehetőséged van, sok embert meg kell ismerned, mire megtanulod, kit/mit hogyan kezelj. Sok sikert!
2009. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!