Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A kérdés rám vonatkozik a helyzetem röviden:


Sajnos nem látok születésem óta az egyik szememre ami miatt nem szeretem magam. A látásom miatt nem könnyű munkát találnom hiába van diplomám. Így apámmal dolgozom éjjelente amiért pénzt nem kapok.Csak azért megyek vele hogy ne aludjak itthon fiatalon. Szüleimmel élek,barátaim nem nagyon vannak. Nem tudom mihez kezdjek az életemmel..Csendes félénk vagyok, barátnőm még nem volt..26f


2014. ápr. 23. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a nők a vagány férfiakat keresik, szóval ha szerzel egy olyan kalózos szemtakarót, irány a Bank vagy a ZP.

Amúgy ha elég pénzed van vagy ki vagy gyúrva, szarnak a szemedre(a jóra is, szóval óvjad).

2014. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első lépés: ne csak apuddal járj ki éjjel dolgozni,hanem próbálj meg kimozdulni nappal,hogy lássanak az emberek.

egy barátod csak van,akivel legalább egyszer-egyszer beszélsz, menj vele,hogy egyedül nem akarsz, ha mégsincs, csak van egy unokatestvéred vagy akár tesód.

második lépés: adj magadra, öltözz fel vagányan,mikor kimozdultok,hogy felfigyeljenek rád.

harmadik lépés: ha felfigyelt rád valaki,próbálj meg vele beszélgetni, és ne parázz előre, ha szimpatikusak lesznek egymásnak majd jön magától a téma.

sok sikert!

2014. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj szakemberhez az önértékelési problémáiddal. Semmilyen hátrányod nincs amiatt, hogy a fél szemedre nem látsz - hiszen még a diplomádat is megszerezted, ha igazán akarnád, semmiben sem tudna gátolni. Ez nem ok arra, hogy ne szeresd önmagad.
2014. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!