Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Miért ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
A Mai lányok miért csak a páwa kutyákat szeretik akik tiszta c.s.i.c.s.á.s.a.k azzal az ö.k.ö.r ecset fejjel mert az az egy k.i.b.a.s.z.o.t.t ecset fej mi tetszik ezen lányok? az ember csak akkor tud meg úgy tud ismerkedni hogyha állat módon lenyírja a haját felvesz egy jó szűkszárú női farmert lefogy 15 kilóra iphone a kezébe DC vagy nike cucok... okés a márkás mindenkinek tetszik... de nem mindenkinek van annyi pénze meg nincsennek annyira elkényeztetve!

2014. ápr. 24. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Jaj te jó ég. Azt is nézd meg, hogy kiknek jönnek be az ilyenek.
2014. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak normális csajok is, nyugi. Az ilyenek összeillenek, a lány sem különb, mint a páwa csicska pasija. Azokért nem kár, ne sírj utánuk.
2014. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
őszintén megmondom hogy alig láttam olyan csajt aki egy normális átlagos emberrel van! és ha egy hülye levágja a kezét akkor majd az lesz a divat? mindenki lefogja vágni vagy mi? hogy lehetnek ilyen állat emberek?
2014. ápr. 24. 13:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit túlzol szerintem. Érdekes, én minden nap látok normálisan kinéző párokat az utcán.
2014. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen de az attól függ hol lakol :) mert vannak normális emberek miden hol de valahol csak nagyon kevés
2014. ápr. 24. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Először inkább javíts a helyesírásodon, aztán álmodozz normális barátnőről.
2014. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek akik csak a divatot nézik.

Hidd el vannak normális lányok még a földön, csak rossz helyen keresgélsz.

Mifelénk is ez a helyzet de én mégis kifogtam egy olyan lányt aki látszatra elég divatos, sőt nagyon csinos, és mindenki aki nem ismeri azt mondja tuti hogy a páwákra bukik, de határozottan mondom ez ne így van, ő utálja őket, persze ez inkább a viselkedésükre vall, mert ő ismer értelmes páwákat is meg a tipikus olyanokat akikről te is beszélsz.


Én közel sem vagyok páwa én sem bírom őket és a csaj mégis engem választott mert nála nem a külső a fontos hanem a belső, és mégis kaptam tőle esélyt, még is szeret, és mégis én járok vele!


Nem szabad feladni és elkeseredni ez a szerelem is váratlanul jött, nem én mentem oda hozzá, nem erőltettem az ismerkedést egyszerűen az élet összehozott minket egy váróterembe és beszélgetni kezdtünk majd gyakrabban találkoztunk elmentünk egymással ide oda, mert azonos az érdeklődési körünk, és kialakult a szerelem. Pedig már akkor tetszett nekem és féltem hogy ez is reménytelen lesz, de nem lett, kedveskedtem neki, meg minden és ő ezeket értékelte és a mai napig így van.



Ne add fel a dolgot, én már majdnem feladtam nagyon kétségbe voltam esve hogy nekem nem jut nő az életben és mégis van barátnőm! És ez csak a puszta véletlen, nem erőlködtem csak így hozta az élet.


Ne add fel!

2014. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, meglakolni inkább te fogsz majd egy nyelvtan dolgozat keretein belül ilyen helyesírással :D
2014. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!