Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond van a szexszel, mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond van a szexszel, mihez kezdjünk?

Figyelt kérdés

Barátommal már 5 éve vagyunk együtt, ő nekem az első, minden nagyon jó vele. Amikor elkerültem egyetem miatt egy másik városba, akkor csak hétvégente tudtunk találkozni, így hozzászoktam hogy "konzerválom" magam és egy héten 1-2x van csak szex.


Most már együtt lakunk, de panaszkodik, amiért kevés a szex. Ha tehetné minden nap akarná csinálni vagy egy nap többször is. Nekem meg ez már túl sűrű. Már az életkedvem is elmegy, ha szóba kerül a szex, mert állandóan megy a veszekedés emiatt. Hogy nekem a kapcsolatunk elején akkora étvágyam volt, hogy egy nap 3x is csináltuk (ez igaz is) most meg semmi. Meg a hozzáállása is kiakaszt... Például mondta hogy megy borotválkozni, mire én azt mondtam hogy oké, szerintem én is (huncut nézés), ő meg erre azt felelte, hogy "minek? úgysem járok arra".


Meg a másik ami kiakaszt, hogy állandóan kérdezgeti "mikor lesz szex?", meg "akkor lesz szex?". Hát szerintem ez nem úgy megy, hogy majd azt felelem hogy "szombaton 18 óra, 24 perckor lesz", hanem ennek úgymond jönnie kéne magától, helyzetfüggő. Volt már olyan hogy azt mondtam dél körül az ilyen nyaggatására, hogy igen, lesz, este meg mégsem volt hozzá semmi kedvem, aztán vérig volt sértve, hogy én áltatom őt meg hazudok... De most erre mit lehet mondani? Hogy tessék, itt vagyok, ugyan semmi kedvem szexelni, sőt még nedves se vagyok, de nem baj, szétteszem a lábam, aztán szolgáld ki magad?


Azt aláírom, hogy tényleg nagyon visszaesett az igényem a szexre, amikor 2 hét után sincs semmi akkor jogos, hogy a párom már nagyon akarna. De ez nem azért van mert rossz az ágyban, csak megszoktam a szexhiányt, meg ez a rágörcsölés hogy mikor lesz, lesz-e meg stb is rátesz egy jó nagy lapáttal.


Mit tehetnénk?


2014. ápr. 24. 15:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy elélvezel?
2014. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha más probléma nincs, higgy nekem! :)


Megegyezés, hogy nem hozza szóba, de kezdeményezel, ha megmoccan benned valami!


Mellette néha maszti, sok közös kirándulás friss levegőn (ami mozgással is jár), kicsit egészségesebb kaják...


Ugyanis nem ez az alapbeállításod! Ha ez lenne, nem várnék ennyitől csodát...

Hidd el, nem kellene 3 hónapot várnod!

2014. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatomban is voltak ilyen problémák, de megbeszéltük, és azóta minden rendbe jött. Úgy oldottuk meg, hogy ő nem nyaggatott ezzel állandóan, és nem is hozta szóba soha. Pl. filmnézés közben összebújva elkezdte puszilgatni a nyakam meg hasonló apróságok, de meg sem említette, hogy mit szeretne, nem egyből rátért a lényegre. Éreztem, hogy nem kötelességem megtenni, és nem erőlteti. Az ilyen apróságokkal meghozta a kedvem és én támadtam le őt, olyankor is amikor mondjuk egy fél órával azelőtt semmi kedvem sem lett volna. Szerintem egy pasi nem mondhatja a barátnőjének hogy na most szexeljünk, vagy most szexelünk? Meg kell értetned vele, hogy ne rá akarjon venni minden áron, hanem, hogy meghozza a kedved rá. Ha egyszer kétszer nem válik be, el kell fogadnia, és nem szabad szemrehányást tennie, egy idő után biztos te is beindulsz, ha lazán kezelitek mind a ketten a témát.
2014. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!