Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szerelemből házasság?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelemből házasság?! (lent)

Figyelt kérdés
Én és a barátom több mint 3 éve vagyunk együtt, ő most 23 én pedig 21. Nekem előtte elég sok kapcsolatom volt, persze egyik sem működött. Neki viszont előttem még senkije sem volt, mert lekötötte a hobbija és a tanulás. Mostanában előkerült a házasság kérdés is, és igaz, hogy nagyon szeretem a párom, de nem tudom mihez kezdjek. Félek, hogy később megbánná, és hogy megcsalna, mert újra vágyna.Mellesleg nagyon jól néz ki, és kedves is. A bulikban mindig bepróbálkozik nála valaki, igaz, hogy sosem enged egynek sem, de mégis ott van bennem, hogy vajon később nem unna rám? Vagy, hogy nem csalna meg? Hiszen mégiscsak első szerelem, és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy első szerelemből lehet tartós házasság. Ti mit gondoltok?
2014. ápr. 24. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt beszéld meg vele. Mond meg hogy tartasz ettől.
2014. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tudok ilyen házasságot többet is ami jó 15 év kapcsolat után
2014. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk a férjemmel, nekem már voltak kapcsolataim mire megismertem őt, neki én voltam mindenben az első. Szerelem szempontjából nekem is ő az első.

Ráadásul még fiatalabb is:D 24 voltam mikor összejöttünk, ő meg másfél hónappal később töltötte a 21-et.


Én is féltem, de aztán belegondoltam, hogy simán csajozhatott volna 20 éves koráig ha akart volna, megdughatott volna egy csomó nőt, de nem tette. Mert ő nem ez a fajta. Nála kizárt volt, hogy 1 éjszakás kalandba keveredjen vagy bármi olyan ami nem tiszta érzelmekről szól.


Őszintén, más srácok 22 évesen tanulnak, vagy dolgoznak, csajoznak, buliznak, orrba szájba szexelnek...

Ő meg akkor vett feleségül. Ő sokkal érettebb a koránál, képes felelősségteljes döntéseket hozni. Volt rá másfél éve (ennyi ideig voltunk együtt az esküvő előtt), hogy tényleg átgondolja ezt az életet akarja e (házasság, én, esetleg gyerekek, munka, nyugi, barátok), és ezt választotta.


Vannak olyanok akik nem vágynak másra, csak 1 emberre akit szerethetnek. Amúgy én is ilyen vagyok, csak nem volt könnyű megtalálni a megfelelő férfit erre:) voltak próbálkozásaim, volt amikor azt hittem szerelmes is vagyok, de tévedés volt...túl fiatal voltam, és nem ismertem fel mit is érzek igazán.


A te párod veled akar lenni, nem másokkal. Fogadd el.:) Vagy ha nagyon akarod, beszélgessetek ezekről a dolgokról. (én is megtettem egyébként) Erre kaptam válaszul azt, hogy megtehette volna régebben is hogy nőzik, de kalandokat nem akart, most meg már pláne nem érdeklik más nők. N(28)

2014. ápr. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!