Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cseszty01 kérdése:

Szerintetek mit csináljak? Olyan tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Év elején jött egy új tesi tanár a sulinkba, aki mellesleg a volt atlétika edzőm volt. És folyton szemezünk meg a 24 órás vetélkedőn is folyton nézett meg azt mondták a bnőim h keresett is. ÉS júniusba szülinapja lesz és úgy gondoltam h meglepem egy üveg feliratos borral meg csokival és szerintetek ez félreérthető ? Amúgy nem sokkal idősebb.
2014. ápr. 24. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele bajt, akkor ne vegyél neki semmit. Tudok pár durva dolgot a témában.
2014. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először neki kéne lépnie, de ahogy gondolod...szerelmes vagy belé? Csak mert ha nem, szerintem nincs értelme...
2014. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oda meg vissza vagyok érte :/ 1. válaszoló milyen dolgokat tudsz kérlek mond el h én ne járjak ugy
2014. ápr. 24. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne tedd. Ha ilyesmit kell kérdezned, akkor tuti 15 vagy az alatt vagy. Elmondom: Te a diákja vagy, ő a tanárod. Neki a tanári lét az állása. Kéne neki a munkája. Ha veled összejön, nem hogy abból a suliból kirúgják, de az illetékesek a fél országban elérik, hogy ne taníthasson.

Nálad más a helyzet, mint nálam. (Én a matektanárnőmmel jöttem össze novemberben) Én 16 éves vagyok, középiskolában, ahol a diákok alapból egy haveri hangnemet vesznek fel a tanárokkal szemben. Nálad ez biztos hogy nincs így (ha egyszer olyat kérdezel, hogy "nem túl félreérthető?" akkor az fiatalságra utal). Szóval ha rámozdulnál, akkor vagy csak saját magadat terhelnéd le szellemileg a sok próbálkozással/elutasítottság-feldolgozással, vagy összejönnétek, de akkor ő repülne a munkahelyéről, és máshol sem taníthatna. Gondold végig!

2014. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és középiskolába járok oké nem csinálom amúgy engem nem tanit de jó
2014. ápr. 25. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!