Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg röviden:

Barátommal általában péntektől hétfő reggelig együtt vagyunk, (hétköznap nem nagyon szoktunk találkozni).

Volt, hogy ennél többet, volt, hogy kevesebbet találkoztunk.

Most hétvégén minden programot a barátaival együtt töltöttünk, ami nagyon jó volt, DE!

Tegnap azt mondta szeretné, ha kevesebbet találkoznánk, mert hogy a barátait teljesen elhanyagolja... Mondta ezt a hétvége után, illetve úgy, hogy legjobb barátai a lakótársai... Szóval nem teljesen értem. Nyilván más az, ha nem vagyok ott, teljesen megértem, de nem tudom, mit akar.... Tudom, vannak más barátai is... de elég sok mindenben én igazodom hozzá, és most még ez is?:S Nekem ez rosszul esett, megértem, meg minden, de nekem ennél kevesebb az már nagyon nem lenne elég...

Mit tegyek? Tudna valaki bármi tanácsot adni?

Én 19 ő 22 éves.

Legközelebb pénteken találkozom vele, vagy szombaton, még nem tisztáztuk, mivel a barátaival akar lenni.



2014. márc. 26. 15:14
 1/6 PearlDiver ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen szánjatok rá egy estét, hogy megbeszélgessétek, kinek milyen igényei vannak, és hogy ez összeegyeztethető-e. Megkérdezhetnéd tőle azt is, csak a barátai miatt mondja-e ezt, vagy más is van, ami zavarja. El tudom képzelni, hogy ez csak ürügy... de ezt csak tőle tudhatod meg.

24F

2014. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már erről, és azt mondta, fél, hogy megunjuk egymást, legfőképpen attól, hogy én őt...

De ez most más, legalábbis úgy érzem, aztán lehet tévedek...

2014. márc. 26. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem o kifele tart ebbol a kapcsolatbol. Az a baja, h hetvegente egyutt vagytok, ezaltal kevesebb idot tud a barataival tolteni, akikkel amugy egyutt lakik... Ez egy kamu szar.
2014. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is más problémája van,amit nem mer neked őszintén bevallani.Mondjuk rád unt,kiszeretett belőled,nem annyira szeretné már ezt a kapcsolatot,és hasonlók.Ezért akar szép lassan távolódni tőled,fokozatosan leépíteni.Szerintem határozottan kérdezz rá még egyszer a dologra,és ha továbbra is így áll hozzá az egészhez,engedd el,bármennyire fáj.Különben a végén te leszel az,aki koppanni fog.
2014. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Ha az egész mögött tényleg az van, hogy fél, hogy megunjátok egymást, akkor érthető hogy kevesebbet akar együtt lenni veled. Biztosítsd rendszeresen arról, hogy nem unod, és nagyon szeretsz vele lenni. Lehet hogy van egy rögeszméje, ami miatt ilyen furán áll ehhez a dologhoz...

Ha mindezt értelmesen megbeszélitek, szembenéztek magatokkal, akkor látszani fog, érdemes-e tvább együtt lenni.

2014. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :)

Amikor nem vagyunk együtt szo-szo érezteti, hogy szeret, írja, meg mondja, hogy hiányzom...

Nem maradt más, mint pénteken megbeszélni vele.

2014. márc. 26. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!