Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben? (lent) Totál tanácstalan vagyok. ://

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy egy osztályba járok egy fiúval, nevezzük F-nek. Imádnék vele járni, egy csomó közös van bennünk (sajnos ezt neki nem sikerült megtudnia), mindketten ugyanolyan filmeket szeretünk, kedveljük a művészetet, mondjuk, hogy jól rajzolunk (csak mert ő igen, én nem igazán), stb. Csak annyi baj van (azon kívül, hogy egy osztályba járok vele), hogy elég ,,nőcsábász", habár nem is néz ki ANNYIRA jól, most épp 3 különböző, D betűvel kezdődő nevű lányt kedvel. (:D) Már azért épp megpróbálkoztam volna vele, hátha megtetszek neki, de mintha belelátott volna a fejembe, azt mondta, csúnya vagyok. És mivel ő elég közvetlen, őszinte fiú, nem is kételkedek benne. Tényleg. A 3 csajnak abban a percben szerelmet vallott, mihelyst rájött, ezért hiszem el, hogy szerinte én csúnya vagyok. De ha el is kellene felejtenem... hogyan? Egy osztályban vagyok vele napi 5-6 órát! Vagy meg kellene mutatnom, hogy hasonló az érdeklődési körünk (hogyan?), hátha megtetszem neki?... De ha mégsem, akkor meg kínos lesz...

Szóval így agyalok ezen már jó ideje. Bármi javaslat, mit tegyek (s hogyan)?



2014. márc. 21. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Haljál meg reggelre!
2014. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#1 XD
2014. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba, keress egy normális srácot. Értelmes fiú nem mond ilyet egy lánynak, hogy csúnya. Csak egy tajt paraszt
2014. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell sokat agyalni rajta,nemsokára kinövőd.Ebben a korban ilyesmi problémád van,később lesznek komolyabbak is.
2014. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Hát járj egy menő adonisszal. Hátha megeszi a féltékenység.

Vagy szépítsd ki magad. Hajvasalás, szempillaspirál, púder finoman. ;)

2014. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nézz még jobban körül, nem hinném, hogy ő az egyetlen választási lehetőség. Egyébként az olyan fiú, aki egyszerre 3 lánynak is csapja a szelet, nem is kéne. Jobban jársz, ha egy megbízhatóbbat keresel, mert az ilyen mellett akkor sem tudnál felhőtlenül boldog lenni, ha összejönnétek.
2014. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább bunkó, mint őszinte... Az ilyen pasinak, (meg általában ebben a korban) a külső a fontos, ha ilyet mondott, nem fogja érdekelni, a közös érdeklődési kör. Szerintem szépítkezz, de ne vidd túlzásba. Egy kis fodrászat, egy új ruha... és megjön az önbizalmad. Ha jól érzed magad, azt mások is (értékesebb emberek) is észreveszik ... Őt meg had egye a penész.
2014. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szépítkeztem egy kicsit, így jobban is érzem magam a bőrömben, és mostanában egyre többet beszélgetünk, mind Facebookon, mind élőben, viszonylag hosszan. Majd meglátom, hogy elcserélném-e a barátságot a szerelemért.
2014. máj. 8. 18:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Na történt valami? :)
2014. okt. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát, végül megtudta, hogy szeretem, játszott velem, aztán megelégeltem, leordítottam a fejét, rájöttem, hogy egy szemétláda, kisírtam magam, valahogy kiszerettem belőle (a fura, hogy egyik napról a másikra történt), és most már sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Úgy értem, boldog vagyok, mert mindenem megvan (szerelmen kívül). Nem érdemes ilyen után epekedni, nem éri meg, csak egy bunkó volt.

Hogy egy osztályba járunk, az a legzavaróbb tényező. De ez az utolsó évünk, hál istennek.:)

2014. okt. 31. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!