Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi legyen? Milyen sms-t írjak Neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 1 hete tervezünk egy nagy bulit barátommal másik városba ( hívta volna a haverjait is ), úgy volt, hogy ma megyünk, csak Én hü-lye elmentem kozmetikushoz és nagyon leszedte a bőrt a bajuszomnál ( gyantázás volt ), mert nagyon érzékeny a bőrőm a gyantára... Tiszta piros meg minden. Barátomat felhívtam sírva, ( nem hiszem, h hallotta, h sírok ), hogy ne nagyon szervezze a bulit, mert én így nem tudok és nem is fogok menni, szóval este eljön? Mondta, hogy lehet, majd meglátja, hátha szerveznek a haverjai valami bulit, akkor lehet megy...


OLYANOK NE ÍRJANAK légyszi, akik nem értik meg azt, hogy 1 hete szervezünk egy olyan bulit, ahova ketten mennénk meg max a haverjai és milyen jó lesz, erre én nem tudok menni, bőgök ezerrel és ő meg elmenne... Nem hogy eljönne hozzám és vigasztalna, hogy majd jolvan semmi baj, majd jövő héten elmegyünk vagy valami... Miért nem tudja a helyzetemet átérezni??? Kur-va sz@r ez most nekem és nem akarok vele egy buli miatt veszekedni. Baro-mira nem vagyok híve annak, hogy külön menjünk bulizni, max ha lemennek haverokkal sörözni... De discoba ne menjen egyedül én sem megyek! Jaj, tudom, sokan jönnek majd azzal, hogy mi az h nem engedem el meg megtiltom, hát sajnálom. Nem tiltom meg, egyszerűen szükségem van arra, hogy megértsen. Komoly a kapcsolatunk, csak sajnos ő néha tud ilyen " önző " lenni, hogy csak azt nézi, hogy neki jó legyen ma este bulizzon, az, hogy én is szerettem volna menni és nem tudok és mennyire szar nekem h itthon bőgök azt már nem fogja fel...

És sajnos nagyon sűrűn kapok idegösszeroppanást, depresszióra is nagyon hajlamos vagyok most is mióta eljöttem a kozmetikustól ( fél 10 óta ) folyamatosan bőgök és ideges vagyok!!!!


Sms-t szeretnék neki írni vagy megmondani neki, hogy értsen meg és ne haragudjon... A bulival várhatna jövő hétig vagy valameddig nehogy fontosabb legyen már a buli mint én...


Bocs, h hosszú lett, várom a válaszokat....


Ja, és tudom, hogy így elolvasva egy hü-lye hisztis p!csának néztek, de nem vagyok az, egyszerűen csak nagyon érzékeny és mindenért tudok bőgni...


19/L


2009. máj. 16. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bőrnyugtató krém (dm, Rossmann még nyitva), vagy egyszerűen borogatás bőgés helyett:)! Estére amúgy is csitul a bőrpír.

Plusz készíts magadnak sminket, leheletnyi púder is sokat segít az ominózus területeken.


Ne hagyd már, hogy egy kis pirosság kifogjon rajtad és elrontsa az estéteket!

2009. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy bazinagy herpesszel a számon is elmentem a buliba, ahová a barátaim vártak. Van alapozó meg púder, lehet javítani a helyzeten és tök jól érezheted magad, és a barátod is jobban fog szeretni, ha nem egy kis bőrpírrel foglalkozol, hanem mondjuk azzal, hogy jól érezzétek együtt magatokat. Én egy igazán hiú nő vagyok, én is ki voltam borulva a herpesz miatt, de úgy döntöttem, hogy nem ér annyit, hogy otthon szomorkodjak, miközben várnak rám azok, akik szeretnek. Érdekes, senki sem hányt le a herpeszem miatt, pedig azt aztán nem lehetett eltűntetni. Szuper buli volt, kár lett volna kihagyni...


30/L

2009. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm... neogranormonnal kenem egyfolytában, jó vastagon tettem rá, de tuti nem fog elmúlni estig... De az a probléma, hogy így nem tudnám jól érezni magam... És nem értem, hogy Ő miért nem ért meg, és miért lenne fontosabb egy buli... Ha fordított helyzetben lenne akkor tuti vele maradnék... Például volt arra példa, hogy terveztem bulit a barátnőimmel, de lemondtam, mert ő egyedül volt otthon, haverjai elutaztak és gondolom egyedül érezte volna magát... Én lemondtam és vele maradtam... nem lett volna szivem így elmenni bulizni... értitek? :(
2009. máj. 16. 11:24
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Szerintem próbálj meg úgy hatni rá, hogy azt vegye észre, hogy Neked nem vele van a bajod, hanem a helyzettel, és hogy jól esne Neked most, ha Veled lenne és nem a haverjaival, vagy esetleg mi lenne ha elmenne hozzád, utána pedig benézne egy kicsit a buliba? Így mindenki megkapja amit szeretne, és senki sem sérül. Próbáljatok meg vmi kompromisszumra jutni. Hidd el, ő nem Téged akar megbántani, meg nem fontosabb a buli neki, csak férfiből van. Ha pedig azért nem engeded el mert félted, azt ne tedd, ha meg akar csalni bárhol megteheti, ahhoz nem kell buli. Így viszont hálás lesz neked, és legközelebb sem lesz ebből próbléma. Néha nekem is vannak ien "paráim", tehát tudom miről beszélsz, de én már nagyjából legyőztem magamban ezeket, nem kell stresszelni, nem tesz jót hidd el:) Csak lazán. Azt még hozzátenném, hogy egy férfi nem bírja megérteni a nők kozmetikai problémáit:) Ezt nem várhatjuk el tőlük, egyszerűen nincsenek benne a dologban, így nem érzik át, valószínűleg neki ez nem tűnik akkora gondnak mint neked.

Remélem segítettem :) Minden jót!

20 éves lány

2009. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Második vagyok. Bevallom, én kiakadnék, ha a pasim egy hasonló apróság miatt nem akarna eljönni velem oda, amit már egy hete terveztünk. Ha már annyira vágyom, akkor tegye meg értem, hogy eljön, és dobja félre azt a pici esztétikai probléma miatt keletkezett paráját. Az más lenne, ha beteg lenn, akkor természetesen eszembe sem jutna a buli, de egy ilyen apróság miatt...

Szóval ha az ő fejével gondolkodsz, akkor rájössz, hogy lehet most Te vagy az önzőbb. Tessék igazi nőként viselkedni! Kenegesd, aztán este sminkelj és szexisen mosolyogj, no és persze érezd nagyon jól magad! Nem éri meg hisztizni, hidd el.

2009. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Menj el! A reklámok sugallják, hogy már egy pattanás is borzasztó tragédia. Ha ott fiúk lesznek, ők általában nem törődnek az ilyen női apróságokkal, nem fogsz feltűnést kelteni. Találj ki valamit, mit mondasz, ha valaki megnézi, mi az - kifújta a szél, de mondhatod az gazat is: most szabadultama kozmetikustól. Egy kis humor egy kedves mosolyal bőven megoldja ezt.
2009. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, h nem fogsz elmenni, és kérdezd meg, hogy nem maradna-e inkább veled. A válasza, de sokkal inkább a reakciója sok kérdést eldönthet.
2009. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 General ***** válasza:
100%

Az én válaszomat már meg is adták. Emiatt sírsz egész nap? Ne viccelj már! A fiúk utálják a felesleges hisztit(én biztosan)! És igen, ha beteg lennél, akkor naná azt mondom mekkora paraszt, de így abszolút igaza van. Kenegetsd, este rá a smink és irány a buli. Néha próbálj meg az ő fejével is gondolkozni és akkor talán máskor sem tűnik olyan önzőnek...


23/F

2009. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, már nem vagyok felindult :D Majd meglátom estig mennyit javul a helyzet... Köszönöm mégegyszer a válaszokat és sajnálom, hogy ilyen hisztis voltam :( Aranyosak vagytok, köszönöm a segítséget! :)
2009. máj. 16. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!